16 мая 2014

Хелп З чим звязана рвота і температура в дитини

Вночі проснулась від того що малий лежить і давиться ,я посадила його скоро він вирвав 2 рази пінкою,температура була висока ,збивала Панадолом не допомогло,сиділа біля нього весь ранок,зараз бігає бавиться таке враження що нічого і не було.
набрала лікарку попросила щоб прийшла,чекаю її
Але сижу і думаю в чому причина?////
показать весь текст
vivi-vovka 16 мая 2014
Простите тел.балуется-похоже на ротавирус
tolyu 16 мая 2014
Ответ дляСумка с непогодой
в нас така скоро що ніхто не приїжає
НЕПРАВДА! Це детака скора???!!!!Де ви живете?
автор Сумка с непогодой 16 мая 2014
Ответ дляsemenkovahka
Мне кажется от молока сейчас лучше воздержаться. Но это мое мнение.
в нас з тим молоком біда ,постійно пє,добре що родичі мають в селі корови,носять нам кожного дня свіженьке
автор Сумка с непогодой 16 мая 2014
Ответ дляtolyu
НЕПРАВДА! Це детака скора???!!!!Де ви живете?
Львівська область не скоро ,на скорій сказали беріть таксі і йдьте самі
а я чекаю нашу лікарку
semenkovahka 16 мая 2014
сварите быстренько кашку гречневую (такую, чтоб не сухая, ’а-ля густой суп’), ну или если гречку не любит, то картофельное пюре, но ничем не приправляйте! Это на случай, если попросит есть. Главное чтоб пил, но по чуть-чуть и не насильно.
vivi-vovka 16 мая 2014
Дайте пока ребенку боржоми,она восполнит потерян.жидкость и облегчит немного состояние.Регидрон,если часто рвет.Нифуроксазид при кищеч.инфекциях. ,
Тенюшка 16 мая 2014
Ответ дляСумка с непогодой
він бавиться я питаю чи нічого не болить каже що ні,але просить молочко,давати йому ?
Молоко - нет! Узвар, воду, сухое печенье (типа Марии) немного, сухарики, отварные овощи. Пока не будет точного диагноза - не рискуйте с молочными продуктами.
автор Сумка с непогодой 16 мая 2014
Ответ дляsemenkovahka
сварите быстренько кашку гречневую (такую, чтоб не сухая, ’а-ля густой суп’), ну или если гречку не любит, то картофельное пюре, но ничем не приправляйте! Это на случай, если попросит есть. Главное чтоб пил, но по чуть-чуть и не насильно.
він не хоче їсти нічого..кричть верещить хочу молоко
Тенюшка 16 мая 2014
Ответ дляСумка с непогодой
в нас з тим молоком біда ,постійно пє,добре що родичі мають в селі корови,носять нам кожного дня свіженьке
И вы даёте некипячёное?
автор Сумка с непогодой 16 мая 2014
Ответ дляsemenkovahka
сварите быстренько кашку гречневую (такую, чтоб не сухая, ’а-ля густой суп’), ну или если гречку не любит, то картофельное пюре, но ничем не приправляйте! Это на случай, если попросит есть. Главное чтоб пил, но по чуть-чуть и не насильно.
в нас з кашами проблема..незнаю в червні йде в садок,може буде їсти з дітками за компанію..бо вдома не хоче
автор Сумка с непогодой 16 мая 2014
Ответ дляТенюшка
И вы даёте некипячёное?
ні ви що звичайно що кипячу
Тенюшка 16 мая 2014
Ответ дляСумка с непогодой
він не хоче їсти нічого..кричть верещить хочу молоко
Не хочет есть - не надо. Молоко не давать. Вода обычная, боржоми (газ выболтать), узвар. Всё. Никакого молока.
Тенюшка 16 мая 2014
Ответ дляСумка с непогодой
ні ви що звичайно що кипячу
Фух. Ну мало ли, всякое может быть)
semenkovahka 16 мая 2014
Розумію))) Але все одно намагайтесь його відволікти від того молока. Водичка, можливо трішечки Боржомі, або що іншу лужну водичку,яку маєте.
автор Сумка с непогодой 16 мая 2014
Ответ дляТенюшка
Не хочет есть - не надо. Молоко не давать. Вода обычная, боржоми (газ выболтать), узвар. Всё. Никакого молока.
поставила варити компот..каже що хоче спати..не дивно,весь ранок від 5 години до 8 ранку не спав..
автор Сумка с непогодой 16 мая 2014
Ответ дляsemenkovahka
Розумію))) Але все одно намагайтесь його відволікти від того молока. Водичка, можливо трішечки Боржомі, або що іншу лужну водичку,яку маєте.
пє водичку даю йому
автор Сумка с непогодой 16 мая 2014
Думю супчик зварити йому як прокинеться ,але який незнаю.
tolyu 16 мая 2014
Ответ дляСумка с непогодой
Львівська область не скоро ,на скорій сказали беріть таксі і йдьте самі
а я чекаю нашу лікарку
Лікарні наоборот не приймають з ТАКСІ, а тільки скора. Це порушення, ніколи такого не слухайте. Звоніть наступного разу і хай записують Ваш визов. Якщо ( не дай Бог) Ви попадете в лікарню, там голови полетять..
автор Сумка с непогодой 16 мая 2014
Ответ дляtolyu
Лікарні наоборот не приймають з ТАКСІ, а тільки скора. Це порушення, ніколи такого не слухайте. Звоніть наступного разу і хай записують Ваш визов. Якщо ( не дай Бог) Ви попадете в лікарню, там голови полетять..
минулого року коли в дитини була висока температура ,в нього були судоми,ми набрали скоро,нам сказали їхати таксі ми і визвали таксі
Kukuruzza 16 мая 2014
ацетон
или энтеровирус.
да куча всего.
ждите врача - анализы сдадите.
Тенюшка 16 мая 2014
Ответ дляСумка с непогодой
Думю супчик зварити йому як прокинеться ,але який незнаю.
На воде любые овощи (не бобовые и не белокачанная капуста). Без мяса, не на бульоне.
Можно немного риса добавить.
semenkovahka 16 мая 2014
Согласна - не хочет есть - не заставляйте ни в коем случае. А любит пить через соломку? Но если ’поведется’ и захочет пить через соломку, следите, чтоб не много за один раз пил, чтоб не справоцировать рвоту. При ацетоне вообще хорошо, что пьет, так он ’вымывается’, но главное условие - по чуть-чуть.
semenkovahka 16 мая 2014
Померяйте температуру. При ацетоне если хочет спать, значит возможно температура повышается. Хотя усталость тоже вероятна. Да, абсорбент какой-то было бы хорошо в любом случае.
автор Сумка с непогодой 16 мая 2014
Ответ дляsemenkovahka
Померяйте температуру. При ацетоне если хочет спать, значит возможно температура повышается. Хотя усталость тоже вероятна. Да, абсорбент какой-то было бы хорошо в любом случае.
заснув маленький,вимучений був,спить,хай поспить це добре ,прийде лікар будити не хочеться..може пізніше прийде
малий як хворіє,то лягає скоріше спати і спить дуже довго
tolyu 16 мая 2014
Ответ дляСумка с непогодой
минулого року коли в дитини була висока температура ,в нього були судоми,ми набрали скоро,нам сказали їхати таксі ми і визвали таксі
Ви повинны знати своъ права. Виздоровлюйте
автор Сумка с непогодой 16 мая 2014
Ответ дляtolyu
Ви повинны знати своъ права. Виздоровлюйте
Він зараз спить у час від час труситься ..що це?
Тенюшка 16 мая 2014
Ответ дляСумка с непогодой
Він зараз спить у час від час труситься ..що це?
Температура есть? Вы писали, что были у вас раньше судороги на температуру?
Скорую!!!
автор Сумка с непогодой 16 мая 2014
Ответ дляТенюшка
Температура есть? Вы писали, что были у вас раньше судороги на температуру?
Скорую!!!
так давно ,вже десь більше року,спить і труситься час від ,незнаю що робити,сижу в хаті сама
автор Сумка с непогодой 16 мая 2014
Ответ дляТенюшка
Температура есть? Вы писали, что были у вас раньше судороги на температуру?
Скорую!!!
не збивати температури що робити мені я в паніці
Тенюшка 16 мая 2014
Ответ дляСумка с непогодой
не збивати температури що робити мені я в паніці
Вызывайте скорую!