16 мая 2014

Хелп З чим звязана рвота і температура в дитини

Вночі проснулась від того що малий лежить і давиться ,я посадила його скоро він вирвав 2 рази пінкою,температура була висока ,збивала Панадолом не допомогло,сиділа біля нього весь ранок,зараз бігає бавиться таке враження що нічого і не було.
набрала лікарку попросила щоб прийшла,чекаю її
Але сижу і думаю в чому причина?////
показать весь текст
автор Сумка с непогодой 16 мая 2014
Ответ дляТенюшка
Вызывайте скорую!
вже
автор Сумка с непогодой 16 мая 2014
Ответ дляТенюшка
Вызывайте скорую!
каже малий що його болить животик(бідний це точно від шоколаду
зараз приїде швидка я чекаю...
автор Сумка с непогодой 16 мая 2014
Скажіть якщо отруєння і нас заберуть в лікарню що будуть робити дитині?Переживаю дуже(