Леди Г• 20 мая 2014
Я теж хочу в МастерШеф. Допоможіть будь ласка.
Добрий вечір, дівчата. На Кідстафі я вже 4 роки. Ніколи не просила голосувати за моє фото, то не в моїх правилах. Але дивлюся що інші активно просять. І в правилах конкурсу на СТБ написано що потібно розказати якомога більше друзям, щоб набрати більше голосів. Всі мої рідні переконали мене в тому що я маю написати дорогим кідстаффчанкам. Можливо мені пощастить попасти в сотню кухарів-аматорів 4-го сезону Мастершеф.
Будь ласка, якщо вам сподобались мої пиріжки, натисніть на зірочку внизу сторінки по цій ссилці (це займе всього 5 секунд вашого часу, реєстрація не потрібна):
Якщо вдасться попасти на Мастершеф, обов´язково передам всім привіт. Якщо в когось є якісь питання з приводу готування пиріжків, з радістю поділюся з Вами своїм досвідом і відповім на всі запитання.
Буду дуже вдячна вам. Миру і злагоди вашим родинам від заходу до сходу.
Леди Г
• 20 мая 2014
Ответ дляCoty005
Девочки! Не ссорьтесь! Насчет анонима я лично думаю, что просто кто-то (как Юля-автор) стесняется немного, а кто-то (как я ) решил, что терять нечего и надо вылезать на свет со своей мечтой из скорлупки, иначе мечты не добиться.
Я не соромлюсь абсолютно. Інакше б не робила відео. Я вважаю що не має значення анонім чи ні. Просто хочу об´єктивно побачити скільком людям дійсно сподобалась презентація. Я обов´язково выдкриюся по закінченю конкурсу.
Пьяная вишня• 20 мая 2014
Ответ дляЛеди Г
А фартух - то таке, за ним не гонюсь. Я хочу в сотню попасти.
хотите в сотню, ана тарелку выложили не понять что...зачем там колоски+ткань-или это съедобное?
Леди Г
• 20 мая 2014
Ответ дляПьяная вишня
Про це я писала вище. І подякувала за коструктивну критику. Чесно, просто забула за це правило. Я ж не професійний кулінар. Але тепер буду завжди пам´тати. Дякую.
Колупалочка• 20 мая 2014
Ответ дляБабулька
как по мне, то блюда людей, уокторых больше балов эстетически выглядит не очень, особенно первое блюдо
И мне очень не понравился вид у мяса с пленкой (блюдо Оссобуко, которое на первом месте).
Автор, Вам +
Удачи!)))
Автор, Вам +
Удачи!)))
Распутница• 20 мая 2014
Ответ дляЛеди Г
Дуже дяку Вам. Я не знала цього. Я не професійний кулінар, просто готую для сім´ї, ніде не навчалася. Це дуже потрібна інформація для мене.
что же вы предыдущие сезоны Мастер-шефа не смотрели? это очень пригождается людям на проекте ;)
Леди Г
• 20 мая 2014
Ответ дляРаспутница
Я дивилася, але мабуть треба ще передивитись, більш уважно. Дякую.
Скокмоно - стокнуно• 20 мая 2014
ээх... у меня смелости не хватает на шоу записаться.
А Вам удачи!!!!
Вика Верту• 20 мая 2014
Ура! Юлечка, смотрю по голосованию, Вы теперь в тройке участников! Искренне желаю Вам 1-го места!