Пасти Ла• 14 декабря 2012

Комбінезон МОНКЛЄР копія СП, варто чи ні?

Хочу замовити комбінезон суцільний для дівчинки, але хвилює якість. Якщо замовляли і користуєтесь поділіться досвідом. ДЯКУЮ
Аноним• 15 декабря 2012
Шось вони мені не сподобалися - дуже паркі,при тому, що у чоловіка оригінал, то теж казав, о йому в ньому парко, тому рідко його вдягає. Малому купляла репліку дорогу (за 650грн) - непогано, але мені здалося, що йому занадто тепло, хоча сама модель йому сподобалася, він в нас в одязі і чоботах перебірливий та вибагливий.

автор Пасти Ла • 15 декабря 2012
Ответ дляАноним
меньше ніж за 850,00 грн. не бачила, підскажіть де замовляли? Дякую
Аноним• 15 декабря 2012
Це було у минулому році, на жаль продавця не пам´ятаю, нік - калінка-малінка чи ось таке... А в не сезон бачила ще дешевше.
автор Пасти Ла • 15 декабря 2012
Ответ дляАноним
А пух не вилазить?
Аноним• 15 декабря 2012
На Ideeli сейчас скидки на Монклер ( оригинал естессно)))
Аноним• 15 декабря 2012
В мене не вилазив, тільки не прати у машинці, бо в нас довго сохнув і трохи худіший став.
Аноним• 15 декабря 2012
То це зараз я розумію,о такого робити не можна
Аноним• 15 декабря 2012
не брать
Аноним• 15 декабря 2012
Ответ дляАноним
І скільки він там коштує, бо ми дивилися в Києві у Lapin House - там курточка + штанці коштували майже 8 тис грн.

автор Пасти Ла • 15 декабря 2012
Ответ дляАноним
ДОБРЕ, ДЯКУЮ!!