ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 05 июня 2014
А скільки у вас тривала лактаційна аменорея?
В мене вже 1 рік 9 місяців. З першою дитиною тільки 8 місяців була. Годувала до 2 . Це нормально так довго?
Сигарный шланг• 05 июня 2014
Я думаю нормально.
Організм в шоці.
Він не хоче нової вагітності і так виснажився
Організм в шоці.
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
• 05 июня 2014
Ответ для7753191
Автор, там беременности точно нет?
Та ні, точно немаэ. Просто вже так дістало. Ніколи не думала, що так скажу, але вже хочу щоб нарешті почалися КД.
Намакушка• 05 июня 2014
Абсолютно нормально. У меня с первым - 10 месяцев, со вторым - 1 год и 10 месяцев :-)
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
мне кажется, так долго- это уже не нормально. Я бы сходила к врачу на Вашем месте. Тем более, и так нужно хотя бы раз в год это место доктору показывать. Думаю, Вы там и после родов еще не были, да?
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
• 05 июня 2014
Ответ для7753191
Була в лікаря 2 рази. Один візит і був на рахунок такоі довгоі ла, так лікар сказав що все нормально і що це ще не критично довго і значить э багато нічних прикладань. От думаю тут дівчат спитаюсь як в них було бо довгогодуючих знайомих нема
Сижу_и_плачу• 05 июня 2014
Буквально вчера на УЗИ ходила, чтоб узнать что там с моими яичниками (ребёнку 1,3 до сих пор месячных нет, кормлю очень много грудью). Так сказали, что, по ходу ещё и не скоро месячные начнутся (у меня и до беременности пролактин (гормон, отвечающий за лактацию) был очень повышен и из-за него долго не получалось забеременеть, пила таблетки и снижала его) а сейчас видать вообще зашкаливает. Но мне пока и без месячных хорошо )))
ГейСюда• 05 июня 2014
Оосбисто в мене до 1,6 року малого (годувала до 3,2 рокыв), зараз доні 10 міс. ще глухо. Максимальна ЛА, серед довгогодуючих знайомих, яких оосбисто знаю - 2 роки і 3 міс. А чула, що і по 3 роки може бути. Все залежить від маминого організму.
Люблю порядок• 05 июня 2014
Кормила до полутора лет. Месячные начались через неделю после отмены.