Из Кукуева я• 06 июня 2014

написала покупець, що оплатить товар, як тільки зможе, клялася що не підведе

написала покупець, що оплатить товар, як тільки зможе, клялася що не підведе, щоб передати укрпоштою, повірила... на свою голову... Знаю що у Донецьку було проблемно оплатити, так вона обіцяла що оплатить той, хто у неї купує річ, тобто переадресує. Але вибачте, вроді уже усе нормальізувалося, пройшло від часу відправки 7днів... забрала посилку тільки сьогодні вона...я добавила у покупці, вона відпоідно написала що рекомендує мене і дякує.. і все.. "в ответ тишина"
ПРийшло частина суми, а решта - 20 грн ні...

жодного разу, за 4,5 роки мені так не попадало...

Було що відправила, мадам походила у речі - відправила мені шмату...тепер жодної речі я не відрправляю на примірку...
І найстаршніше що людина з Донецька.. ну було у мене упередженне ставлення до жителів донецької обл.. ну тепер взагала жодній мабуть не буду вірити...
Ну як так можна? ЇЇ дитина отримала річ, носить мабуть уже, а покупець навіть не написала, мол - отримала, дякую, почпкайте я знаю що винна ще доплачу.. щось в тому роді...
ПРотивно.. дуже противно... я не збіднію на 20 грн, але вірити перестала однозначно. От сподіваюся що її дитина, тільки то буде носити, що іншого мати не буде.

Утренняя зорька• 06 июня 2014
Ответ дляОшеламиссимо
автор, а по теме, не дай Бог у человека что-то случилось, что ему не до ваших 20 грн.? вы новости смотрите?
Двойные стандарты: заказать -получить вещь может, а оплатить не может - т.к. ситуация тяжелая...

Не за Будка• 06 июня 2014
Ответ дляХдеЯсь?
От сподіваюся що її дитина, тільки то буде носити, що іншого мати не буде.

А то що по вашому не проклинання?
+ мульен!!!
Мелочунь• 06 июня 2014
Ответ дляПриму в дар
Удалено администрацией...
ХдеЯсь?• 06 июня 2014
Ответ дляБесбардак
Автор, пишите номер вашей карты, я сейчас переброшу вам эти 20,00

Оставьте в покое ребенка!
ми может по 5 скинутись всі хто тут, пишіть номер карти
На паровозе• 06 июня 2014
Ответ дляИз Кукуева я
та ні, мені не стидно.. зовсім.. а може я на ті гроші теж щось розрахувала? у мене що дітей немажє??
чи покупець завжди думає що правий??
через таких як вона, людям перестажєш вірити... от і все..
і я точно знаю, що повернеться бумерангом...
А ще , вважаю що дура я що читаючи гостьову, бачила, що не оплачує, бачила що дурить і повелася...

МЕНІ ЗОВСІМ ТА АБСОЛЮТНО НЕ СТИДНО!
бе-какая Вы гадюка-не дай Бог с Вами связаться -проблему можно решить без оскорблений в личке с покупателем-может забыла и т.д а потом сюда писать а гадости так вы уже против себя настроили больше людей Фу на Вас
Смурфетта• 06 июня 2014
Ответ дляОшеламиссимо
ребенку пожелали нищенствовать, вам мало этого?
Автор - троль. Цель с какой этот опус написан ясна. Уже грызня на 2 страницы... Поверю, что это правда, только в том случае, если автор - откроется сама и огласит ник покупателя. А так - это всего лишь вброс очередного гов.а.
Бесбардак• 06 июня 2014
Автор из Кукуева, пишите номер карты, переведу деньги и тему закройте уже наконец
автор Из Кукуева я • 06 июня 2014
Тут кожна з вас, має діти, і 1000000% продає те, з чого дітки виросли.
Відповідно купує, докладає гроші, або кудись на якісь потреби ці гроші йдуть.
А є і такі, які просто приторговують секондом... Ну це не важно.
Я якщо купую, то собі не позволяю так робити, або якщо бронюю, то принаймі відписую, коли зможу оплатити.

Непорядно поступаєте, покупці.
я вважаю що заходити щоразу і ловити покупця - і писати уже 3 рази яи ви отримали товар і чи мені оплатите - принизливо.
Вона, мабуть сидить і хіхікає, що отримала чудові красиві речі, ( у мене рейтинг 9,6, без проколів!) за копійки - хай їй і її дитині буде на здоров’я!!!!!
а я для своєї зароблю, і куплю знову нове!
Тульский пряник• 06 июня 2014
Ответ дляСмурфетта
+100

Утренняя зорька• 06 июня 2014
Ответ дляОшеламиссимо
мне вообще как-то фиолетово . я к этой теме отношения не имею.Но те кто тут сильно горлопанят- частенько ведут себя и похуже. а здесь -конечно, праведники
Сижу на стуле• 06 июня 2014
Фу, автор низко так пали
( От сподіваюся що її дитина, тільки то буде носити, що іншого мати не буде.)

после таких слов Вам должно быть стыдно автор.
Что же Вы из-за паганой 20 прокленаиете дитя.
УЖАС!!! Не боитесь что такие проклёнчики обратно к Вам вернутся.
УЖАССС...
ХдеЯсь?• 06 июня 2014
Ответ дляИз Кукуева я

Непорядно поступаєте, покупці.
ник покупця, це все голословно
Смурфетта• 06 июня 2014
Ответ дляИз Кукуева я

Непорядно поступаєте, покупці.
*важно - важливо
*уже - вже и т.д.

Автор, Вы русскоязычная, нафига Вы делаете этот вброс?