ИМХОля• 12 июня 2014

Хто сьогодны про бедра запитав. 100см

що вам грубого написали,хотіла відповісти,бо з вами переписувались.дивлюся а там мабуть грубість?
Оч@ров@Шк@• 12 июня 2014
Та ну, девочки, главное как эти 100 см смотрятся с остальными параметрами. Если рост 150, вес огого и 100 бедра, то да, некрасиво. А у меня,например, вес всю жизнь 50-55, рост 168, а бедра 96-98 хоть что с ними делай

ПесиКот• 12 июня 2014
Ответ дляНа морозе
силочку на відеоуроки можите дати?
я знаходжу вконтакті в групі 40 кг або просто в пошуці) я не знаю які в Вас проблемні зони, бо в мене ’вушка’ то я саме на них акцентую увагу)
Пенять на зеркало• 12 июня 2014
Ответ дляПесиКот
в мене бедра 96, но я себе пампухою вважаю, а при 100 мама дорогая.. так в автора ще й ріст 154 якщо пам’ять не пдіводить

ті хто кажуть, що це красиво, дівчатка візьміть попу в руки і працюйте.. Ви себе так втішаєте... я ще недавно була 105, але якщо дуже захтіти все можна виправити)
Попа и бедра,это разные вещи,поэтому не надо.У меня бедра 107,я не толстая и не жирная,так что отдыхайте со своими посыланиями работать.Тут просто у некоторых до абсурда уже доходит,весят по 40-50 кг при росте в 170,и все худеть ходят дальше,это уже болезнь.
Миссис Буркул• 12 июня 2014
Ответ дляПесиКот
чисто з поваги до автора перейшла, важко кілограми втрачати, а прочитати не важко) не придерайтесь...
Просто ви нікого не примушуйте схуднути, всі самі вирішать як краще їм. Не чіпляйтесь до слів. А мову свою треба знати і вивчити її не важко.
ПесиКот• 13 июня 2014
Ответ дляМиссис Буркул
а де я і кого примушую?) покажіть
Миссис Буркул• 13 июня 2014
Ответ дляПесиКот
а де я і кого примушую?) покажіть
Занадто активно прапагуєте, щоб людина захотіла схуднути їй треба самій це вирішити. Дійти до точки кипіння так би мовити. Ніхто зі сторони цьому не навчить. Не їсти смаженого це чудово, тільки не називайте смажене ´жареним´. Вибачте, якщо не по темі. Мені ще чудово йога допомагає, але це від людини залежить, що кому більше подобається.
ПесиКот• 13 июня 2014
Ответ дляМиссис Буркул
а я фітнес люблю