24 июня 2014

якщо чоловік говорить що не хоче одружуватись, чи означає це що він не одружитьс

Скажу зразу, я успішно заміжня, в сім"ї все ок, просто, сперечались на цю тему з подругою.В кого так було, що на початку стосунків вам заявляли що не хочуть одружуватись, а ставалось навпаки? І ще питання в кого було так, що говорили що дуже хочуть одружитись?
показать весь текст
Мышкина мама 24 июня 2014
Ответ длясоева-сысоева
Это означает, что не хочет жениться именно на ней.
+100