Бутербродница• 25 июня 2014
Дівчта, варто такі купувати чи ні
Хочу собі якісь легенькі шльопкі, знайшла такі. Чи варто їх купувати? ціна питання 20 дол і ставка СП+ і ще плюс доставка, це в 300 грн обійдуться вони мені...
Бутербродница
• 25 июня 2014
Та я теж люблю приміряти, але такі ціни в магазинах, що просто капєц! Люблю дуже Браску, поїхала в Інтертоп, а там шльопкі 800 грн, чекати знижок нема сенсу, ну спустять вони ціну на 10-20 відсотків, 600 грн за шльопкі мені теж дорого.
Бутербродница
• 25 июня 2014
Ответ дляСаша141274
Плохо видно-это Born.Очень похоже??
Ні, не Борн, VOLATILE Liquid - я ще такі не купувала...
Саша141274• 25 июня 2014
Да похожие.Я только посылочку получила -- бомба .очень довольна.на узкую худую ножку .удобные и Fryе прихватила (правда со второго раза) очень довольна. только синие и балетки Хоhttp://www.6pm.com/frye-emma-woven-ballet-cogna хоть раз себе любимой угодила.Лучше кожу берите .
Лапка• 25 июня 2014
Ответ дляСаша141274
Шлепки классные, вторая ссылка не открывается. а сколько см нога и какой размер взяли?
Саша141274• 25 июня 2014
вот такие.У меня 37.5 но брала шлепки 7 так как нога худая.И балетки 7 взяла(первый раз 7.5 брала пролетела) .Все подошло идеально очень довольна.Качество шикарное. Лучше чуть дороже но кожа и не один год носить.