Пожайлуста помогите найти бесплатное жильё, так как оплачивать я не смогу.Я на данный момент инв.2 гр.у меня маленький сынишка и я очень боюсь за него.Здесь оставаться страшно,каждый день вблизи бомбят.
Если чесно ,то тяжело было решиться чтобы просить помощи у людей,но так к сожалению сложилась ситуация.Мой номер:0992693237,0660417068
Заранее благодарна за любую помощь,информацию.
Вот сегодня нашла ,попробуйте сюда обратиться В.о. губернатора Луганської області Ірина Верігіна звертається до всіх батьків Луганщини з пропозицією відправити дітей на оздоровлення в літні табори по всій Україні. Про це повідомляє прес-служба Луганської ОДА. «Практично всі області виявили бажання допомогти в такій непростій ситуації, яка склалася у нас. Діти, за згодою їх сімей, будуть вивезені на період збройного конфлікту з території регіону. Ми також готові допомогти сімям та матерям з маленькими дітьми, які хочуть виїхати. Ми всі повинні розуміти, що життя дітей є вищою цінністю, даної нам Богом, і ми не маємо права піддавати їх небезпеці», - зазначила Верігіна. Номер телефону «гарячої лінії», за яким можна телефонувати з приводу вивозу дітей на оздоровлення: 050-169-12-94