ЛисАпедная• 07 июля 2014
Пляжи Киева
Девочки, есть ли в Киеве пляжи, где не страшно отдохнуть с детками? Не могу найти нигде, каким пляжам СЭС выдала разрешения. И по чистоте, благоустройству хочется нормальный пляж. И чтобы еще и от Позняков было близко)))
Смячиком• 07 июля 2014
Ми в попередні роки з Позняків їздили на пляж санаторію Жовтень для вагітних. На своєму авто по обухівській трасі у нас виходило хв.15-20. Більш-менш чисто було. + там сосни, повітря гарне. платили за стоянку 10 чи 20грн на цілий день. Там на пляжі морозиво, води продавали. У цьому році не були. Тому не певна, як там зараз