неДодекаэдр• 10 июля 2014
Як називається така форма бюстгалтера? Фото.
Мені треба такий на розмір 75Д\ 75Е, зі знімними бретелями. Але не знаю, як називається модель. Підкажіть)
Маю такої форми з гладкою чашкою Secret Possessions від Primark привезли в подарунок.
Залюбки придбала би ще декілька штук саме цього виробника! Хочу тілесний, чорний та білий.
Якщо маєте ссилки на такі бюстики від Примарк - поділіться!)
Дякую!
Молчунья• 10 июля 2014
В тему вопроса может - кто видел бюстгалтер для кормления ( хороший!!) на маленькую грудь , но большой обьем - вот такая беда ... Надо 80в