Arhi• 11 июля 2014

Опис для товарів в інтернет магазині

Доброго дня. Шукаю людину, яка змогла би написати тексти опису до товару в інтернет магазині ЗГІДНО ключових слів російською мовою. Обов´язкове ідеальне знання російсьої мови та граматики, також бажано елементарне знання написання оптимізованого тексту. Прошу ознайомитися з наступними статтями:
http://setalks.ru/articles/seo/kak-optimizirovat-s...
http://olegastanin.ru/kak-optimizirovat-statyu.htm...
Всіх бажаючих прошу писати повідомлення приблизно у такій формі:
Чи є досвід подібної роботи, якщо так, то в якій сфері, який товар описували.
Скільки часу вдень зможете працювати.
Очікувана оплата.

Всім спасибі за увагу, буду радий співпраці.
bazyuk83• 11 июля 2014
я хочу спробувати
до цього описувала курсові роботи - тому вмію вкладати свою думку в потрібну к-ть символів
можу приділяти 2-3 години в день
lomi• 11 июля 2014
Доброго дня.
Я також хочу працювати по даному напрямку.В наявності є досвід з написання відгуків,а також описання характеристик товарів.
lomi• 11 июля 2014
роботі можу приділяти багато часу,хоч цілий день.
Дитячі товари,спортивні товари,будівельні матеріали, товари промислового використання,одяг,товари харчування,побутові товари,хімія, меблі, предмети декору та інтер´єру, автомобілі,текстиль
lomi• 11 июля 2014
російська мова-ідеально.

Дякую.
автор Arhi • 11 июля 2014
Ответ дляlomi
російська мова-ідеально.

Дякую.
Дякую за відповідь. Можете показати декілька прикладів робіт ?
автор Arhi • 11 июля 2014
Ответ дляbazyuk83
я хочу спробувати
можу приділяти 2-3 години в день
Дякую за відповідь.
Уточніть, будь ласка, очікувана оплата ?
автор Arhi • 11 июля 2014
Ответ дляlomi
Напишіть, будь ласка, на емейл arhi1987@gmail.com наступну інформацію:
Чи є досвід подібної роботи, якщо так, то в якій сфері, який товар описували, приклади робіт.
Скільки часу вдень зможете працювати.
Очікувана оплата.
автор Arhi • 11 июля 2014
Ответ дляbazyuk83
я хочу спробувати
можу приділяти 2-3 години в день
Скільки часу вдень зможете працювати.
Очікувана оплата.
lomi• 11 июля 2014
Ответ дляArhi
Скажіть будь ласка,а що сам?Опис товару на приклад?Просто все вже загружено у базу замовників,не знаю навіть де шукати в інеті.Можете дати мені тему наприклад,я зроблю тест Вам безкоштовно,сподобається,будемо спілкуватися далі.
lomi• 11 июля 2014
Ответ дляArhi
Скільки часу вдень зможете працювати.
Очікувана оплата.
а тут цієї інформації не достатньо Вам?
автор Arhi • 11 июля 2014
Ответ дляlomi
а тут цієї інформації не достатньо Вам?
Достатньо, але у випадку якщо буде повідомленнь на декілька сторінок, я просто можу не знайти Ваші повідомлення. Тому прошу продублювати все те що Ви писали, але в одному листі на емейл arhi1987@gmail.com
lomi• 11 июля 2014
Ответ дляArhi
добре:)
сейчас сделаем
автор Arhi • 11 июля 2014
Ответ дляlomi
добре:)
сейчас сделаем
Спасибо за понимание, буду ждать:)
lomi• 11 июля 2014
Ответ дляArhi
Спасибо за понимание, буду ждать:)
лист надіслала
lomi• 11 июля 2014
Ответ дляArhi
Спасибо за понимание, буду ждать:)
только забыла указать,что работать смогу в любое время с 9-00 до 24 -00,если потребуется.
Glaffira• 11 июля 2014
Копирайтер с восьмилетним летним стажем, журналист по образованию.
Напишу грамотно, качественно и уникально. Проверка по любой программе.
12 грн за 1000 символов без пробелов.
Тематика любая.
Glaffira• 11 июля 2014
с восьмилетним летним)) спешка
автор Arhi • 11 июля 2014
Ответ дляGlaffira
с восьмилетним летним)) спешка
Напишіть, будь ласка, на емейл arhi1987@gmail.com інформацію яку написали вище, а також:
Скільки часу вдень зможете працювати або скільки символів написати ?
Приклади робіт.
Glaffira• 11 июля 2014
Ответ дляArhi
Приклади робіт.
хорошо
автор Arhi • 11 июля 2014
Ответ дляlomi
Дякую за уточнення та лист.
автор Arhi • 11 июля 2014
Ответ дляGlaffira
хорошо
Дякую за розуміння.
Glaffira• 11 июля 2014
написала. прикрепила несколько файлов разной тематики, чтобы смогли просмотреть слог.
автор Arhi • 11 июля 2014
Ответ дляGlaffira
Спасибі за надані файли. Будемо розглядати. Додатково Вас повідомимо про результат. Очікуйте, будь ласка.