Вікторія Вікторівна• 16 июля 2014

Хто давав дітям сироп від кашлю Аброл?

Як Вам цей сироп? Прочитала "Особливі застереження" та "Побічні ефекти", а тепер навіть не знаю...
alexes16• 16 июля 2014
Еще одно коммерческое название Амброксола. Опасный и серьезный препарат. Обычно назначают при бронхитах. При простом кашле я бы не давала. Кашель от чего? Сопли или легкие?

автор Вікторія Вікторівна • 16 июля 2014
Ответ дляalexes16
На початку весни була правостороня пневмонія. Тепер начався знову кашель, без температури. Лікар говорить, що ослаблене дихання з правої сторони, там де була пневмонія. І не знає чи це залишилось від тієї пневмонії, чи це вже щось нове. Призначила Аброл та антибіотик Аугментин. Соплів немає. Почалося з того що просто відкашлював вологим кашлем зранку. Через тиждень кашель посилився. Два рази були в лікаря, тільки в різних.
alexes16• 16 июля 2014
Ответ дляВікторія Вікторівна
Да, мне честно говоря не понятно и назначение антибиотика просто от кашля. То есть врач не знает что, но антибиотик назначает на всякий случай. А кровь сдавали, есть признаки бактериальной инфекции? Может еще какие анализы,я не знаю рентген легких? Ведь нельзя просто так от балды антибиотик назначать.
Ответ дляalexes16
Завтра здаємо кров і ренген. Ми просто сьогодні пока оббігали інших врачів (інші проблеми), то кров просто здати не встигли. Тому я відклала прийняття цих ліків до завтра.
alexes16• 16 июля 2014
Ответ дляВікторія Вікторівна
Ну тогда я бы на вашем месте подождала. Если причина кашля в легких, тогда очевидно назначение Амброксола обосновано.
Ответ дляalexes16
Дякую за відповідь