safonova• 23 июля 2014

Южний , Одеська область

Дівчата, хто відпочивав в Южному, можете дати координати власника квартири? Потрібна однокімнатна, бажано з кондиціон. чистенька і недалеко від моря, буду вдячна;)
автор safonova • 23 июля 2014
і хоча б приблизну ціну

ЛеночкаД• 23 июля 2014
200 грн в сутки,но у наших уже всё занято
автор safonova • 23 июля 2014
Ответ дляЛеночкаД
шкода спонтанно вирішили поїхати
ЛеночкаД• 23 июля 2014
я была на выходных,там прямо на площади стоит машина с дядечкой и написано аренда жилья.
автор safonova • 23 июля 2014
Ответ дляЛеночкаД
я з дитиною, хотілося б відразу заселитись
miranda77• 23 июля 2014
Если у Вас есть страничку В контакте, найдите группу города Южного, напишите там, думаю, Вам помогут, там очень добрые и отзывчивые люди)))
murko• 23 июля 2014
ми відпочивали вже тричі. Зупинялися весь час у різних людей. Квартиру орендували через Сландо, рекомендую. Серпень - не найбільш вигідний по ціні, але обовязково знайдете те, що Вам підходить, та й фото квартир власники завжди додають. Успіху Вам!
vikatod86• 23 июля 2014
у меня сестра там сдает однокомнатную с хорошим ремонтом. цена до 200 грн, может меньше но к морю идти 10-15 мин. мы с мужем ходили с 2 детьми и нам было не далеко. если хотите дам номер.
автор safonova • 23 июля 2014
Ответ дляmiranda77
Дякую

автор safonova • 23 июля 2014
Ответ дляmurko
Пізніше не виходить