Дівчата, хто відпочивав в Южному, можете дати координати власника квартири? Потрібна однокімнатна, бажано з кондиціон. чистенька і недалеко від моря, буду вдячна;)
Ответ дляmurko
ми відпочивали вже тричі. Зупинялися весь час у різних людей. Квартиру орендували через Сландо, рекомендую. Серпень - не найбільш вигідний по ціні, але обовязково знайдете те, що Вам підходить, та й фото квартир власники завжди додають. Успіху Вам!
Пізніше не виходить