Вікторія Вікторівна• 23 июля 2014

На днях на мобільний телефон був дзвінок з

приватного номера. Почалася розмова з того, що чоловік представився представником Приватбанку і повідомив про те, що мені надійшли кошти, сума 2500грн, і чи чекаю я на таку суму (я ні від кого не чекала таких грошей). Я зрозуміла, що щось не те, але спитала, звідки надійшли кошти. Він відповів, що це збільшення суми кредитної картки (надійшла сума і збільшення суми можливого кредиту, щось не зв´язалося), хоча кредитки в мене немає. Є в чоловіка. На що я відповіла, що все уточню в банку. Він швиденько попрощався і поклав трубку. Я розумію, що це були якісь аферисти. Розкажіть мені, будь-ласка, що могло бути далі? Може хто з таким стикався, для мене це вперше.
alonesss• 23 июля 2014
Полистайте темы, тут такого развода на день с десяток наберется. Вы правильно сделали что не повелись

alonesss• 23 июля 2014
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-541096 вот свежая темка,вам небось с этого номера и звонили что в той теме.
Рания31• 23 июля 2014
Потом бы вас попросили подойти к банкомату, вставить свою карту, продиктовали бы кучу комбинаций якобы для поступления этих денег и все денежки что есть на вашей карте перевелись бы на счета мошенников. Вот и весь развод.
автор Вікторія Вікторівна • 23 июля 2014
Ответ дляalonesss
оце я цю тему читала, але не дочитала, тому що автор, якось заплутано все розповідає, і згадала за свій випадок.А номер з якого був дзвінок, не висвітлився, було написано Приватний номер.
alonesss• 23 июля 2014
ну вот вам Рания коротко и ясно разъяснила последовательность действий этих уродов.
Ответ дляРания31
Дякую . Все чітко і зрозуміло. Я на таке не повелася, але просто цікаво, як воно відбувається.
Kasahdra• 23 июля 2014
Ответ дляВікторія Вікторівна
Мне тоже пару дней назад звонил неизвестный номер.Представился работником приватбанка.Сказал что мне пришло 2500.Я говорю нееееее,он тогда вы подавали заявку на увеличение кредитного лимита?-я ему неееееееа сама как раз сижу читаю про такой же развод.Он такой как обиженный -ну ладно тогда вам не увеличат лимит на карте.Я долго улыбалась хотя конечно нечему.Когда вооружен очень приятно что можно и над мошенниками посмеяться
ok1904• 23 июля 2014
Я всі номери,що тут люди повідомляють, записую в тел-н з помітками ’Шахрай приват1’ і т.д. При дозвоні, я бачу, що тел-н шахрая.