Самоучка• 23 июля 2014
Срочно! І що мені тепер робити?
Почну з того що продала людині річ дорогу,людина стверджує що скинула гроші,мені прийшла смс поступила сумма,і через пару хв прийшла друга смс що на карті 0 грошей,я в шоці біжу в термінал перевіряю дійсно 0 ..
Виходить гроші прийшли і автоматично зникли як таке може бути?
І що мені тепер робити (((
Людина перевела не маленьку сумму,починає мене лякати міліцією,проклинає,я пояснюю що я немаю грошей вони зникли(((
В банку розводять руками.....
В когось була така ситуація ?Що ви робили ?
І що мені тепер робити (((
В банку розводять руками.....
Лапка• 23 июля 2014
Ответ дляСекс-Бомба
с какого моб.номера Вам звонили? (покупатель)
точно давайте номер. сейчас может и окажется что это афера
Госпожа Белладонна• 23 июля 2014
Ответ дляСамоучка
сказали що я гроші сама перевела ,в історії немає ніякого переводу ,а вони стверджують що була ,і що мені робити
розберіться з банком, якщо ваше відділення не може вам допомогти, то дзвоніть на гарячу лінію чи почніть онлайн чат з менеджерами на приват24. тільки не треба істерик, вони вам не допоможуть
Козяка-маляка• 23 июля 2014
А Вы покупателю кроме номера карты никаких данных не давали про карту?
Апель-синка• 23 июля 2014
Зачем истерики, достаточно в своё отделение пойти и разобраться до конца. Если не дадут ответа, куда и как ушли деньги - писать заявление не отходя от кассы, пусть разбираются.
Похоже на стандартную историю ’я пошла в банкомат, набрала send10000 и у меня пропали деньги!’
Самоучка
• 23 июля 2014
Ответ дляСекс-Бомба
шо Вы делали? расскажите по порядку! Вам звонит покупатель и говорит .......... продолжайте, напишите нам всё по порядку.
Вона набрала мене ,я поговорила з нею,скинула їй смс кою номер карти,вона вже 4 день ствердує о скинула гроші,каже я була вже в міліції,нехай з вами там розбираються,ви в мене вкрали гроші,відправляйте товра,я кажу що мені сумма не прийшла,точніше смс ка прийшла,що гроші прийшли,і моментально зникли,але грошей в мене немає,вона почала агресивно писати про те,що вона була в банку взяла виписку ,і гроші мені прийшли ще в неділю...Я кажу що в мене 150 відгуків і я не краду грошей,і такими справами не займаюсь,але пише мені що хвилини ,щоб я їй відправила річ ,або на мене в суд подасть...але за шо,якщо я навіть гривні не тримала в руках
Лапка• 23 июля 2014
Ответ дляСамоучка
номер телефона давайте её.
ФИО то же.
Катастрофа• 23 июля 2014
Ответ дляПокорительная
так видать перевели а потом отозвали вот вам и 0
100%
Самоучка
• 23 июля 2014
Ответ дляСтеклянная мышь
откуда покупатель, с Кидстаффа?
це сталось на сландо,я створила перше оголошення і от маю такі біду там
Лапка• 23 июля 2014
Ответ дляСамоучка
развод точно. на сландо таких уродов валом.
Покорительная• 23 июля 2014
Ответ дляСамоучка
сколько денег вам якобы перевели?
Самоучка
• 23 июля 2014
Ответ дляАпель-синка
А вам что мешает взять выписку? и пойти в банк ?
в чому і питання що в виписці є прихід грошей а те що вони кудись ділись нема нічого
В мене таке враження що приват сам вже нас розводить
Госпожа Белладонна• 23 июля 2014
вам хочуть допомогти, вже 10-й раз питають номер телефона і дані покупця, є чорний список, може ваш покупець саме там
АсобеннАя• 23 июля 2014
во первых отменить перевод если он уже Вам зашел - отправитель не может. а во вторых если банк говорит что деньги только зашли - то где они?
Катастрофа• 23 июля 2014
Ответ дляСамоучка
Кроме номера карты, давали ей еще какие-то данные?
АсобеннАя• 23 июля 2014
Ответ дляСамоучка
значить они должны быть на счету. куда они могли деться?
Самоучка
• 23 июля 2014
Ответ дляГоспожа Белладонна
вибачте просто в мене шок сижу плачу зараз,незнаю що робити просто
Самоучка
• 23 июля 2014
Ответ дляАсобеннАя
я незнаю взагалі що це таке
Самоучка
• 23 июля 2014
Ответ дляКатастрофа
нічого не давала лише мобільний
Але мені в цей день 6 різних номерів дзвонили і кидали трубку
Апель-синка• 23 июля 2014
Ну так распечатайте выписку и идите в банк - если денег нет, требуйте объяснений!
Лапка• 23 июля 2014
Ответ дляСамоучка
нічого не давала лише мобільний
вот давайте все номера сюда.
не паникуйте.
Покорительная• 23 июля 2014
Ответ дляСамоучка
нічого не давала лише мобільний
автор лоб разобьете или пишите телефоны и все что знаете или вы просто тролите
Самоучка
• 23 июля 2014
Ответ дляАпель-синка
вони мені кажуть ви самі перевели гроші,але я кажу що у виписці немає такого,вони кажуть нічим не можемо вам допомогти...а сума не маленька більше тисячі гривень
Госпожа Белладонна• 23 июля 2014
заспокойтесь, сльозами тут не зарадиш. пишіть сюди дані продавця. далі зайдіть на приват24 і напишіть оператору, вони попросять вас деталі акції, от з ними і розбирайтесь. напишіть скаргу на приват, вони на скарги швидко реагують
Самоучка
• 23 июля 2014
Ответ дляПокорительная
Я не хочу писати даних продавця..поки не виясню все з грошима,можливо людина дійсно вислала а хтось зробив махінацію..
Якщо треба буде я відкриюсь ,це без проблем
Лапка• 23 июля 2014
Ответ дляПокорительная
\
вот и я то же подозревать начинаю что тролятинкой попахивает
простите автор но у Вас уже 100 раз спросили данные покупателя и телефон. а вы молчите. Вы за помощью сюда пришли или простите поныть ???
Апель-синка• 23 июля 2014
Кто говорит - ничем не можем помочь? Менеджер банка? пусть дадут вам распечатку движения денег по вашему счёту. Там же деньги на остатке есть? Если нету - пишите заяление сразу... Не сидите дома. чем больше будете затягивать - тем подозрительнее покажется ваше поведение!