Результат:
вже голосів:
71 (72.45%)
Для хлопчика
21 (21.43%)
Не брати взагалі, для кого б вони не були
6 (6.12%)
Для дівчинки
Ответ дляMamaAni
Моделька дівчача, але для дівчинки вони не дуже. Яб подивилась щось інше.
Але в мене хлопчик)) а оголошенні написано для дівчинки... може Ви щось більше бачите ніж я!
shkoda_anna• 28 июля 2014
модель явно не мужская)) не вздумайте купить мальчику! Вас цвет сбивает с толку????
А какой размер? для 7-летней девочке мрачновато, а для подростка в самый раз!
Ответ дляshkoda_anna
Розмір взагалі 28, це максимум на 4-4,5 роки. Щось з цими кросівками не так))) як для маленької дівчинки - колір не підходить, як для мого хлопчика 3р8м, колір, той що нам потрібний, але модель дівчача))) Хоча більшість чомусь сказала, що це хлопчачі))