Чебураха с перцем• 30 июля 2014
Порадьте пральну машину. Бюджетний варіант.
У нас велика пєчалька, зломилась наша пральна машинка. Вже разок міняли зливний насос, ще якусь там детальку...а от тепер здається все. Ремонтники сказали що ремонт обійдеться приблизно у 1500 грн, замінити і перепрошити плату потрібно. Але вже владали в неї до цьогоі вона всерівно зломилась. Короче виріщили брати нову пральну машинку. Яку порадите? Щоб ціна була земна і якість, щоб більш-менш ціна і якість відповідали одне одному. Бюджет до 4000 грн. У сервісах з ремонту кажуть що непогані моделі LG випускає. Наша була Арістон, пропрацювала всього 3.5 роки. І ще, чи хтось знає, правда що машинки з вертикальною загрузкою більш довговічні? У тому ж таки сервісі кажуть , що це все міф. Все залежить від виробника. Порадьте яку машинку можна придбати?
Чебураха с перцем
• 30 июля 2014
Кишечная палочка• 30 июля 2014
берите с механическим управлением, они в ремонте проще. Может стоит поискать плату на эту машинку самому либо купить с б/у подобной модели.
Хорошенькая• 30 июля 2014
Ответ дляintenza
кстати тоже с механикой
Стиральная машина автоматическая
Пишущаяся• 30 июля 2014
Купили нещодавно в Комфі Zanussi за 2760 грн. на 6 кг завантаження, з простим керуванням. Задоволені дуже.
Виктория_84• 30 июля 2014
Ответ дляБоевая
Это не та, что с рекламы на все баннерах выскакивает, по акции, а стоила около 3500? Тоже хочу обновить.
Кишечная палочка• 30 июля 2014
Ответ дляХорошенькая
Стиральная машина автоматическая
автоматическая с механическим командо аппаратом