Ноу коммент• 31 июля 2014

дівчата,ваша думка...

познайомиись з хлопцем в клубі,під кінець вечірки,взяв телефон,подзвонив на другий же день,я не встигла добігти до телефону,на третій день знову подзвонив,і запросив кудись піти,я сказала,що не можу,домовились задзвонитись знову...на четвертий день знову зідвон,питає,які плани на вечір,я знову мороз,ну зробила вигляд,що дуже зайнята,сказала,що їду за місто на святкування дня народження,але ввечері він мені ередзвонив і запропонував відвезти додому,я знову відмовилась....але домовились зідзвонитись,бо він на наступний день поїхав по роботі,пройло 3 дні-не дзвонить і не пише...
Рассказница• 31 июля 2014
Ответ дляНоу коммент
о написати?дзвонити не можу...
Тю а чого б не подзвонити? Він вам дзвонив...)))

Море Счастья• 31 июля 2014
Ответ дляНоу коммент
и что сказать?
привет солнышко
радостно страстно
пошли в киношку.
или к тебе
автор Ноу коммент • 31 июля 2014
Ответ дляМоре Счастья
привет солнышко
радостно страстно
пошли в киношку.
или к тебе
в нас до такого ще не дійшло...
Менее Более• 31 июля 2014
меньше ломаться нужно. Парень был настойчивый а вы((((((........
Море Счастья• 31 июля 2014
Ответ дляНоу коммент
я переборщила
дайте тел парня если не в очках и без прыщей.порезвюсь.люблю малолеток
Море Счастья• 31 июля 2014
Ответ дляНоу коммент
в нас до такого ще не дійшло...
ну это мы поняли пол метра и тд.
через месяц за ручку.
и наврядли дойдет.найдет более сговорчивую.
Чебураха с перцем• 31 июля 2014
дов-лась
Рассказница• 31 июля 2014
Ответ дляНоу коммент
в нас до такого ще не дійшло...
Та скажіть привет))) далі гадаю сам роздуплиться)))
Море Счастья• 31 июля 2014
Ответ дляНоу коммент
в нас до такого ще не дійшло...
ник вам идет

буреЛОМКА• 31 июля 2014
Перевыделывались. Звоните теперь Вы.
автор Ноу коммент • 31 июля 2014
Ответ дляМенее Более
а не буде навязливо виглядати,яко напишу?подумає,що шукаю зустрічі з ним
Море Счастья• 31 июля 2014
Ответ дляНоу коммент
айкюю проверьте.
добивают такие как вы.
че тогда знакомитесь
Рассказница• 31 июля 2014
Ответ дляНоу коммент
А скільки вам років? Якщо не секрет, звичайно!)
Маша хороша• 31 июля 2014
Ответ дляНоу коммент
о написати?дзвонити не можу...
Автор, якщо нормальний хлопець, дзвоніть. Хороші хлопці на дорозі не валяються. Подзвоніть, скажіть, що знайшли вільну хвилину, вирішили передзвонити, запитатися, що робить, як день пройшов. Що ви не проси ввечері кудись піти. Дзвоніть і не відтягуйте!
LoraLollita• 31 июля 2014
Ответ дляНоу коммент
и что сказать?
Привет) я наконец то освободилась от всех проблем и забот...а дальше нужно по разговору следить-каким тоном он тебе ответит...что скажет...и говорить уже по ситуации и не ’пошликуданибудь’ а конкретно...я видела новый фильм вышел многие его хвалят-тоже хочу посмотреть,составишь компанию? тобишь создаем ситуацию в которой ты полюбому идешь,а ему просто предлагаешь пойти с тобой, а не ты просишь его пригласить тебя в кино) улавливаешь ход мысЛИ моей?)) ну там ’кино’ как пример))
автор Ноу коммент • 31 июля 2014
Ответ дляtata8998
24,але дзвонити не люблю,от не можу себе пересилити і хоча б щось написати..
подумає,що навязуюсь
Рассказница• 31 июля 2014
Ответ дляМаша хороша
Правда чистої води!!! На собі перевірено)))
Маша хороша• 31 июля 2014
Ответ дляНоу коммент
подумає,що навязуюсь
Нічого не подумає..а от якщо не подзвоните, то точно подумає...що він вам не цікавий!
LoraLollita• 31 июля 2014
Автор! Дорогая!!!!!!!!!!! Я придумала!!!!! Позвони и спроси-почему он тебе не звонит)))))))))) это должно его обезкуражить))) только весело звони-веселым голосом я имею ввиду)))

Рассказница• 31 июля 2014
Ответ дляНоу коммент
подумає,що навязуюсь
Знаэте після того як він за вами бігав... точно не подума, а лиш зрадіэ!!! Якщо нормальний))))
автор Ноу коммент • 31 июля 2014
дякую всім за поради.
Маша хороша• 31 июля 2014
Ответ дляНоу коммент
подумає,що навязуюсь
Дзвоніть..потім напишете як все пройщло)))