natalyze• 04 августа 2014

Тернопіль. Клініка де лікують нирки і кам"яну хворобу

Дівчата з Тернополя! може хтось знає чи був на консультації у новій клініці, яку збудували в Тернополі, писали, що там за один день можна подробити камні і повернутися додому??? може є якась інформація, поділиться!!!
дякую за відповіді :)
Sjuzy• 04 августа 2014
ви про клініку в першій міські?

автор Доктор Хаос • 04 августа 2014
я прочитала ще рік тому. що у Тернополі є нова сучасна клініка де лікують нирки і можна подробити каміння у нирках хза один день повернутися додому! після пологів в мене виникла така необхідність, кажуть що безкоштовно тільки для місцевих, а скільки ж коштує для інших????
автор Доктор Хаос • 04 августа 2014
Ответ дляSjuzy
ви про клініку в першій міські?
навіть не знаю ... може вона як відділення. мені б хоч яки-небудь координати. щоб подзвонити та запитати все :)
автор natalyze • 04 августа 2014
Сьюзи... я вибачаюсь за аноніма :))) це на автоматі якось
Sjuzy• 04 августа 2014
Ответ дляnatalyze
чесно, я би вам не радила, ви маєте на увазі клінку в першій міські лікарні. В мене там знайомі лікарі... кажуть що нирка травмується. там ще досвіду у них небагато, можливо щось в Києві пошукайте.
автор natalyze • 04 августа 2014
Ответ дляSjuzy
да, я таки боюся саме цього ... що будуть ускладнення, а лікаря поряд немає... у Києві э можливість, але теж лікування складне і болісне .... ((((
Sjuzy• 04 августа 2014
Ответ дляnatalyze
краще в Київ.

автор natalyze • 04 августа 2014
думала, що дійсно якась нова технологія.... буду пити журавлину і трошки почекаю :)))
автор natalyze • 04 августа 2014
дякую! :)