Ще з цiкавого ВЕЗУЧИЙ vs НЕВЕЗУЧИЙ +9 Вы уже разобрались с нововведениями на Шафе? +21 Чего бы вам хотелось материального, что вы не можете себе позволить? +195 Заміна «копійки» на «шаг»: Комітет Ради підтримав законопроєкт +56 ❗️Это правда? Про новый закон? +239 Банка Моно. Почему не увеличилась сумма? +13 Люди, що ж ви такі дикі?! +75 Телефонують з 044. одразу зрозуміла, що щось важливе +33 Дівчата 30 гб на 30 днів ще в силі? +12 Девочки, распространите этот ужас. Бедные коровки(((( +12
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Для чого насправді нам міняють дати свят?7+1487 Сьогодні помітила новий годинник у чоловіка. Щоб Ви подумали?6+1126 Как я стала меркантильной, продолжение 5+1115 Який дієвий порядок дій коли чоловіка забрало ТЦК?4+974 Какой кринж был у вас во время секса или после и вы поняли что вам не по пути?3+883 Квартирне питання3+883 Інколи думаю, що краще було померти під час пандемії2+382 ещё
Сейчас читают! Для чого насправді нам міняють дати свят?7+417 Чоловік напився на корпоративі.+361 Який дієвий порядок дій коли чоловіка забрало ТЦК?4+324 Почему смерть считается чем-то плохим?+321 Сьогодні помітила новий годинник у чоловіка. Щоб Ви подумали?6+316 Страшные байки про Львов13+1813 Какой кринж был у вас во время секса или после и вы поняли что вам не по пути?3+143