В родині не все так добре(всі хворіють).Мені порадили піти до якось священника чи монаха,який говорить хто зробив і що.Ну і сьогодні я вирішила піти до нього,щоб спитатися у нього чи він в змозі прийти додому поспілкуватися з батьками ну і все розповісти(Ви зрозуміли про що я).Ні і от.Коли ми з чоловіком прийшли він захотів нас подивитися.Дивиться він так ......Він має копье(пика) і ним він легенько дотрагується до тіла і якщо болить,то значить,що Вам там пороблено.Чоловіка в груди і нишче і на спині цим копьем робив - в нього біль була сильна і він сказав,що його хтось накормив.Мені так само і ще плюс по голові руками і біль сильна була і після того появилися як якісь пухирці і мене ще розібрав сильний плач.Він говорить,що потрібно відмолювати ходити до нього.На днях маю його взяти додому ,щоб передивився.Але зараз сидзу і думаю чи це не кийсь розвод чи він неє шарлатаном.Мозе хтось з таким стикався підсказіть або просто комусь це відомо.І ще він називає своє ціну,щоб піти додому 400 грн.Але в нього дузе багато людей.Непоймю розвод це чи ні.
Походити до церкви не завадить,подати за здоровя також. Але моя власна думка ,що Він шарлатан. Зараз багато методів впливу, особливо розповідають про прозорливих отців(тупо бізнес+наверненне заблудших овець).Я навіть книжку якусь читала(релігійного спрямування,незгадаю юку)де описувались такі лжепророки.До списа може бути приєднаний якийс елемент,який при дотику до вас дає електричний розряд, від цього і біль а може бути і висип в тому місці де торкались. Проте це моя власна версія.
Хоча це Вам вирішувати може і допомагає. Усі ми хочимо вірити в чудо
Ответ дляchiicca
так, не далеко він чернівців.
Мозе це він і є.Але цей в Чернівцях,старенький дідок.
Lapochka007• 05 августа 2014
Ответ дляМирослава Мирослава
я пишу ,що не працюють букви і я інколи ставлю ,які попало.Мозливо ще Ви не знаєте чисто української мови?
мда... не буду перечислять слова с ошибками, Вам их уже написали в начале темы, они только увеличиваются. Удачи Вам.
З.Ы. В українській мові слів ’поламала’ і ’придирстовом’ не має. І написання цих слів ніяк не пов´язано зі зламаною клавіатурою.
Татьяна2012• 05 августа 2014
Якщо вин зазывае у вычытци ризных ангелив, у тому чысли падших, то це не священник. Просить Бога, шоб дав вам и ваший симьи здоровья, мыр та злагоду, а до цього так званого священника бильше не звертайтесь. И попросить Бога, щоб выбачыв вам цей першый выклик.
Татьяна2012• 05 августа 2014
Ответ дляLapochka007
Вам реально нечем ночью заняться, как только поучать? На западной Украине суржик такой же,как и у нас, но люди-то такие же - из плоти и крови... Человек пришел на советчицу за советом, так что или советуйте по делу, или лучше не читайте тему вообще.
В стране итак кошмар творится,давайте хоть тут не будем войну устраивать. Мы же девочки, а не бабы базарные, правда?
Ответ дляLapochka007
Та що ви пристали до дівчини, тут пишуть про свої проблеми, а не диктант з граматики. Радійте, що ви такі освічені. Не подобається- не читайте! Тут тема не про це.
Ответ дляТатьяна2012
Я ще не була на вичитці. А якщо він буде зазивати ангелів це що погано так??І чому??