Кицька мяколапка• 05 августа 2014

Хто зробить слайдшоу з дит.фотками?

Бачила часто теми з пропозицією відредагувати фото в фотошопі, хтось тренується а комусь фото.А хто хоче спробувати слайдшоу з музикою,відредагувати фото,накласти кумедні написи з фоток мого синочка. Йому скоро рік,в самої не вийде,можливо хтось приктикується? Дякую.
Прошу без коментів дурних,повтор.сь для тих хто відточує свою мастерність в фото та відео роботах.
max2013• 06 августа 2014
В якому форматі вам зручніше?

supershop• 06 августа 2014
Я з радiстю зроблю Вам чудовий фiльм, який можна буде дивитись також на DVD.Пишiть в лiчку!!
сладкий_ноябрь• 06 августа 2014
Автор, это так легко, вы просто не представляете. Важно программу скачать хорошую и все. Это самое сложное.

Если до водных вам не сделают, пишите, сделаю или расскажу как делать!
автор Ксьоншкевич • 06 августа 2014
Ответ дляmax2013
В якому форматі вам зручніше?
щоб можна на диск скінуть і дивитись на відику
автор Ксьоншкевич • 06 августа 2014
Ответ длясладкий_ноябрь

ой дякую,а програмку не підскажете,і сама потренуюсь
автор Ксьоншкевич • 06 августа 2014
Ответ дляsupershop
написала
supershop• 06 августа 2014
Ответ дляКсьоншкевич
Музыка и текст - Windows Movie Maker,меню для диска и форматирование для ДВД - DVD studio Windows.
автор Ксьоншкевич • 06 августа 2014
Ответ дляsupershop
ооооооооооо....я завісла....ні ні краще Ви
supershop• 06 августа 2014
Ответ дляКсьоншкевич
Правда очень интересно! У меня появилось даже такое хобби! А начала с фильма о классе дочки.

supershop• 06 августа 2014
Я Вам написала СМС.
Анна Бантики• 06 августа 2014
вот девочка делает https://www.kidstaff.com.ua/user-336474.html
юлия дэа• 06 августа 2014
Ответ длясладкий_ноябрь

И мне, и мне напишите
автор Ксьоншкевич • 02 сентября 2014
Ответ длясладкий_ноябрь

напишіть будь-ласка в подробицях як зробити,яку програмку скачати і щоо далі.Дякую