ОхиИВздохи• 06 августа 2014
Поспілкуйтесь зі мною українською?
Дівчатка,я з Криму( тяжко мені морально
nata_bmart• 06 августа 2014
привіт) ви головне тримайтесь. хоча всі поради в такій ситуації мало допомогають, але тримайтесь))!!
ОхиИВздохи
• 06 августа 2014
Ответ дляНа-перекуре
залюбки.
Як вам тепер живеться?
морально тяжко. а так нічого... гемор з переоформленням, МТС перестав працювать укр. Батьки-пенсіонери дуже люблять Путіна, намагаємся не торкати ці теми
ОхиИВздохи
• 06 августа 2014
Ответ дляnata_bmart
ми досі сподіваємось, шо повернемось до України, можливо через час, але...
...аяприкольная• 06 августа 2014
Хочу передати через Вас мої вітання моєму улюбленому Криму, я так сумую за ним, за його красою і неповторністю, планувала цього літа приїхати до Ялти.
Ви з якого міста?
...аяприкольная• 06 августа 2014
Ответ дляОхиИВздохи
Так приємно це чути, дякую Вам за ці такі важливі слова. Тримайтеся!
Ответ дляОхиИВздохи
ох, а як же ви встояли перед чарами Путіна?
Проте, як кажуть, мед забезпечення у вас безкоштовне, хабарі медики бояться брати.
Яка ситуація з продуктами, останню новину читала, что заборонили ввозити з України.
На-перекуре• 06 августа 2014
Ответ дляОхиИВздохи
боюсь, це може статися років через 20-30-50, але так станеться неодмінно
ОхиИВздохи
• 06 августа 2014
Ответ дляНа-перекуре
зараз, мабуть, саме класне море, сонце..ех мрію повернутися у Крим.
та як вам сказати... в мене двоє діточок, місто не приморське, були на морі два рази з початку літа)
Ответ дляЛеска
хочу молока Простоквашено та сир Гармонию !!! Дуже хочу!!!
На-перекуре• 06 августа 2014
Ответ дляКозяка-маляка
Ви з якого міста?
приєднуюся! Обожнюю Балаклаву.
ОхиИВздохи
• 06 августа 2014
Ответ дляКозяка-маляка
Ви з якого міста?
взагалі з Сімферополя, але живу в Красноперекопську
Котенок аки рысь• 06 августа 2014
Привіт! А я, маючи майже 40 р., досі жодного разу на була Криму.
Усе якось не виходило - то діти малі, то за кордоном цікавіше... Тепер так шкодую, що відкладала.
ОхиИВздохи
• 06 августа 2014
Ответ дляКучМала
А чому на ру не спилкуетесь? Я залюбки!
на кідстафф.ру? мені там не подобається
На-перекуре• 06 августа 2014
Ответ дляКотенок аки рысь
так, ми теж минулих травневих свят не відвідали печери, обіцяли діткам повернутися за рік у печери, а от бачете як вийшло.
Проте відвідали цьогоріч купальні в Угорщині.
КучМала• 06 августа 2014
Ответ дляОхиИВздохи
на кідстафф.ру? мені там не подобається
а чому ? Я тех там е !
Marisha2912• 06 августа 2014
Люблю Крим (весь) і дуже сумую... Може, восени поїдемо, на душі гадко... Ви бачили виступ 95 квартала на цю тему ’не отрекаются любя’. Сльози текли. Тримайтесь, запрошую в гості на Запоріжжя!
Уточка• 06 августа 2014
я також з Криму, залюбки поспілкуюсь українською:) І хоч я підтримую ’кримську’ думку (ну пробачте мені, але що є), все одно дуже сумную за Україною, хвилююсь. В мене родичі, друзі в Україні. А щє я мріяла побувати у Львові, та й досі мрію, обов’язково поїду колись.
ОхиИВздохи
• 06 августа 2014
Ответ дляЛеска
вс´. перехожу на русский, сложно быстро писать-отвечать) мало практики в мове. школы -институт (дилове мовлення) и всё
пока сталкивалась с рентгеном в поликлинике - сделали бесплатно, а раньше брали деньги. но так прям чтоб завалили медтехникой все больницы - вранье. может, Симферополь-Севастополь и привезли новую технику. а в нашу больницу - нет. это мне медсестра лично говорила полушепотом.