Аноним ФЕЯ• 19 августа 2014

Джуринський водоспад

Хто був і може поділитись враженнями? Куди там можна і на що подивитись ще?
Соображалочка• 19 августа 2014
Водоспад дуже великий і красивий.Але більше нічого там немає. Можна приїхати, подивитися, якщо не боїтеся холодної води, то скупатися в ньому, зїсти шашлик біля водопаду і УСЕ! Хіба, що є компанія, щоб побухати і погуляти! Заїзджаємо туди лише по дорозі кудись.
автор Аноним ФЕЯ • 19 августа 2014
Ответ дляСоображалочка
а це у с. Нириків саме більший водоспад? Бачила фото в інтернеті, що є тих водоспадів декілька. Це один біля одного?
Сладкий лимончик• 19 августа 2014
Главное, посмотрите прогноз погоды! После дождя водопад грязный и поплавать нельзя((
Нам в прошлом году не повезло
Сладкий лимончик• 19 августа 2014
Мы ездили с Виталием Ивануником в прошлом году. Первый раз зимой и второй летом.
http://www.trip.cv.ua/ekskurs_ukr.php
телефоны внизу страницы. Ооочень классный экскурсовод.
Сладкий лимончик• 19 августа 2014
Водопад после дождя
Сладкий лимончик• 19 августа 2014
Я вам посоветую Бакоту. мы там были в первой половине дня. Только обязательно нужно ехать с экскурсоводом и купальником)))