bri4zza• 16 января 2013

vivo кефір

В йогуртниці я робила лише йогурт. І як завжди ставила його на 9 годин. Сестра мені дала баночку закваски кефіра vivo. І я на автоматі поставила на 9 годин. А почитала що потрібно через 5 годин вимкнути і щоб вимкнине стояло весь час сквашування, а на кефір це 12 годин. Що мені робити?
_ИринКа_• 16 января 2013
Так Вы просмотрите если заквасился убирайте в холодильник.Кефирный грибок (кефир виво) просто не любит высокой темп и долгого сквашивания,может стать очень кислым и начать ’бродить’

автор bri4zza • 16 января 2013
про кефір віво пише, що через пять годин виключити, не відкривати і так залишити в йогуртниці весь час сквашування. це 10-12 годин. а якщотя вже поставила на 10 годин то мені просто через пять вимкнути? воно ніяк не вплине що поставила на 10 ? там інший час нагріву. а якщо залишу ввімкнене на весь час що поставила?
_ИринКа_• 16 января 2013
Что пишут в инструкции не нужно принимать буквально. Время заквашивания зависит от изначально темп молока,темп нагр прибора (йогуртница) и как ни странно звучит времени года.
Сколько по времени уже заквашивается у Вас куфир?
Загустел ли он ?
автор bri4zza • 16 января 2013
я його поставила дві години назад. потінструкції через вжек через три вимикати. і в такому стані щоб ще 5 був. побачу яке буде через три години, а там вже вирішу вимкнути чи залишити