Автопортрет нурофена• 05 сентября 2014

Поделитесь проверенным рецептом дрожжевого теста на пирожки, плиззззз)

Девочки, поделитесь проверенным рецептом дрожжевого теста, пожалуйста. А то пробовала из инета, отзывов куча хороших, а все равно не то получается...то к рукам липнет, то сохнут на следующий день.
Талюся• 05 сентября 2014
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-550436

Зажуженная Жужжа• 05 сентября 2014
http://www.povarenok.ru/recipes/category/142/
Талюся• 05 сентября 2014
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-73810

нашої форумчанки
теж дуже сподобався
Талюся• 05 сентября 2014
http://www.povarenok.ru/recipes/show/71656/

дуууже смачне
автор Автопортрет нурофена • 05 сентября 2014
Ответ дляТалюся

нашої форумчанки
теж дуже сподобався
Спасибо, но жидкости одна треть стакана..... не малова-то?
Талюся• 05 сентября 2014
ядля страховка дала чуть більше, але тісто просто супер
я часто печу по різних рецептах
з дріджовим на ти
це в закладках
Талюся• 05 сентября 2014
спробуйте нічне - безподібне тісто
дуже сильно виростає

Maxita• 05 сентября 2014
Меня девочка с Винницы такому лёгкому и вкусному тесту научила (копирую её рецепт):
3 стакана муки висипати в миску додати маленьку пачку сухих дріжджів все перемішати в одну сторону, наприклад за часовою стрілкою, коли мука буде пухкою додаємо 1ст.л. цукру+половину столової ложки солі,перемішуємо + 1 стакан кислого молока (для солодкого тіста молока свіжого), якщо немає додаємо теплої води +1,5ст. води теплої. все перемішуємо до однорідної маси + беремо 100 грам олії в півлітрову баночку і перемішуємо із гарячою водою до однорідної маси виливаємо в тісто перемішуємо і додаємо муки потрохи при цьому добре вимішуємо до того часу поки тісто не буде відставати від стінок миски. Після залишаємо тісто в теплому місці накрите махровим рушничком. Після того як підійде можна робити пиріжки. важливо вимішувати в одну сторону - тоді тісно набирає кисню. Якщо в тебе є газована вода можна її використати замість простої - тоді тісто буде більш пухке.

Попробуйте - пирожки просто за уши не оттащишь!