Аноним• 28 января 2013

Терміново потрібен педіатр. Київ

Поділіться, будь ласка, контактами грамотного педіатра.
Дуже терміново!
Не знаю що з дитиною: ніс заложений із початку зими, кашляє  місяць (кашель вологий, лікувались-не допомагає),  тиждень тому був жидкуватий стул зеленуватого кольору, зараз декілька днів какає камінчиками такого ж кольору, сьогодні ставила клізму, бо ніяк...... Жаляється декілька днів, що болить шия.   І ще висипання (алергія)  4-5 днів.....
Лікаря шукаю на правому березі, бажано Голосіївський р-н, центр. Можна і сімейного або в приватній клініці, головне, щоб ТОЛКОВИЙ!
Дуже дякую
Igyanka• 28 января 2013
матвеева людмила антоновна у нас на науки в семейной амбулатории сидит,раньше в 10-й принимала

Аноним• 28 января 2013
Вы меня конечно извините, но такие мамки, как вы вызывают у меня ужас и шок! Какого фига вы на форуме пишите и врача ищите, если у вас ребенок несколько дней жалуется на боль в шее, запор и еще аллергию для полного щатя! Для Вас что обычных детских поликлиник и участкового врача не существует??? Прежде всего нужно его вызвать, а не херней страдать!
автор Аноним • 28 января 2013
Херней, як Ви виразились ніхто не страдає.
Участкового педіатра в нас немає, тільки медсестра. У тієї, що заміняє, величезні черги і вона мені не подобається.
На біль в шиї дитина жалілась два рази на вихідних.
Запор почався теж в п’ятницю.
Алергіє вже зняла еріусом.
Описала всі симптоми, бо не знаю чи вони пов’язані між собою.
І прохання писати по темі, а не шокуватись і ужасатись.
автор Аноним • 28 января 2013
Ответ дляIgyanka
А можна адресу, телефон?
Аноним• 28 января 2013
обязательно завтра к врачу.!!!!! если шея болит в затылке - это может быть симптомом очень нехорошей болезни. то
Аноним• 28 января 2013
можно подьехать в третью детскую больницу на Волошской, там вас скорее всего госпитализируют и будут обследовать(анализы, УЗИ - все бесплатно). Если обратится к участковому педиатру, он все равно сам разбираться не будет и напишет направление на госпитализацию. Если есть возможность вызвать частного: Михаил Михайлович 044-383-57-16, утром позвоните, обьясните ситуацию и попросите приехать поскорее. Сейчас на ночь все равно вопрос решится только через неотложку, скажут что инфекция и заберут.
автор Аноним • 28 января 2013
Ответ дляАноним
Ви мене налякали на ніч.....
Чого на госпіталізацію? І чого інфекція?

Igyanka• 28 января 2013
если я не ошибаюсь,науки,68-вобщем,большой рыжий кирпичный новострой,там сбоку
правда,я не знаю,как там у них можно от другого сектора попасть на прием,вобщем,позвоните и приезжацте с карточкой
принимает она пн,вт,пт 9-12,ср,чт 15-18
автор Аноним • 28 января 2013
Ответ дляIgyanka
принимает она пн,вт,пт 9-12,ср,чт 15-18
дякую
Igyanka• 28 января 2013
Ответ дляАноним
Ви мене налякали на ніч.....
а что еще,если сопли месяц и болит шея? вирус загулял?)
http://ilive.com.ua/health/20021-bol-v-shee-u-dete...
http://conf.7ya.ru/fulltext-thread.aspx?cnf=med&tr...
Аноним• 28 января 2013
Ответ дляАноним
Ви мене налякали на ніч.....
У ребенка симптомы ’не пугаю’ инфекционной болезни!!! Я бы отвезла в больницу.
Аноним• 28 января 2013
потому что наши бесплатные доктора врядли будут разбираться, им бы только ответственность с себя снять направлением. А слово инфекция будут использовать как хороший предлог. В любом случае завтра к врачу. Ваши симптомы мне лично очень не нравятся.
автор Аноним • 28 января 2013
соплі в нас, бо аденоїди. Влтку підлічили, було все ок. А як тільки похолодало, то вивести неможливо. Пропадуть на декілька днів і знов.....
А на біль в шиї жалівся 2 рази на ніч, температури не було.....
Будемо завтра дзвонити. Дякую
Аноним• 28 января 2013
Удачи Вам завтра и спокойной ночи
Аноним• 28 января 2013
в обериге, зав. педиатрией Котлярова - толковая очень!!!!! благодаря ей полечили хрнические болячки гомеопатией и теперь редко болеем
Аноним• 28 января 2013
если не найдете педиатра, пишите тут. дам Вам координат доктора (Теремки). Дорого, но врач толковая.
lunatalka• 28 января 2013
Ответ дляАноним
А мне можно координаты толкового доктора? Как раз нужно на Теремках )
автор Аноним • 28 января 2013
Усім здрастуйте.
Налякали мене вчора добряче: бігала до малого, пробувала лоб, серце вилітало, ледве заснула!
сьогодні по дорозі в поліклініку подзвонила педіатру (вона читала педіатрію на курсах підготовки до пологів, на які ми з чоловіком ходили). Описала їй проблему, вона сказала не хвилюватись, що симптоми можуть бути не пов’язані між собою. Шия в дитини може боліти від постійного етмоїдиту, безкінечних моплів.
В поліклініці прийшли до своєї медсестри, бо до лікаря, що заміняє, тільки по запису.
Вона подивилась горло - дуже погане, збільшена одна миндаина.
Сказала, що шия може боліти від травми або болить та ж миндалина, а дитина не може зрозуміти що в нього болить. Заспокоїла мене щодо менінгіту -проявляється по-іншому.
Запор може бути наслідком лікування алергії (ентеросгель - давала і раніше, запору ніколи не було! та еріус).
Сказала, щоб ми вирвали дитині аденоїди і перестали мучити себе та його. Відправила до лора, навіть не запропонувала здати аналізи

Я сама попросила направленн на аналізи, завтра йдем здавати і до лора записалась.
Стул в дитини сьогодні нормалізувався -ходив сьогодні вже 2 рази, все ок!
Так що не так все погано. Але питання з лікарем залишається актуальним - медсестра є медсестра, хоч і з великим стажем та досвідом.
автор Аноним • 28 января 2013
опечатка: безкінечних моплів - безкінечних соплів

автор Аноним • 28 января 2013
Ответ дляАноним
Можна координати? Теремки було б ідеально!
Igyanka• 28 января 2013
посмотрите комаровского об аденоидах,да и с вашим аллергическим насморком не помешало бы
автор Аноним • 28 января 2013
Ответ дляIgyanka
Що не помішало би?
Якщо Ви маєте на увазі видалення, то ми консультувались у трьох лор-лікарів: 2 проти, один -за видалення. Йдем завтра до четвертого і, можливо, його слово буде вирішальним
SNOOPY• 29 января 2013
Ответ дляАноним
Можна тільки не тут. Якщо хочете, напишіть мені особисте повідомлення:)
Igyanka• 29 января 2013
Ответ дляАноним
Що не помішало би?
посмотреть комаровского не помешало бы
извините,что вмешиваюсь
просто он как раз о так ’сопельных’ вещах очень грамотно рассказывает,и об аденоидах в частности
увлажнитель,норм темпа в комнате,меньше пылесборников,больше прогулок и т.д. и т.п.
автор Аноним • 30 января 2013
Дякую за пораду.
Комаровського люблю читати, але якраз про аденоїди нічого не читала
Про ці всі вимоги до кімнати і дітей знаю, стараюсь додержуватись
Igyanka• 30 января 2013
Ответ дляАноним
Дякую за пораду.
я на видео подсела)
оч удобно,смотреть особо нечего,больше слушать-как раз на кухне,пока готовлю))