Наивка• 08 октября 2014

Для автора Бросила курить и фильм "Виноваты звезды"!

Бросила курить и фильм "Виноваты звезды"! - https://sovet.kidstaff.com.ua/question-639618

Я фильм ещё не видела, т.к. есть желание сначала прочесть книгу. По-видимому, она-таки впечатляющая:

http://starylev.com.ua/index.php?route=site%2Fnews...

У каліфорнійських школах заборонили книгу «Винні зірки»

Шкільні комітети округу (штат Каліфорнія, США) висунули вимогу вилучити усі примірники твору Джона Гріна «Винні зірки» із дитячих та шкільних бібліотек.

У цій книжці піднімаються теми смерті та сексу, а це, як стверджують батьки школярів, неприпустимо для дітей віком 11-13 років.

Сам Джон Грін відреагував на це так: «Мені приємно, що, ймовірно, молодь в Ріверсайді ніде і ніколи не стикалася з темою смерті до моменту прочитання моєї книги. Але водночас і сумно, бо я сподівався, що зможу пояснити дітям Ріверсайда, що всі люди - смертні, позбавивши цим їх від мрій про безсмертя».
mama_maksa• 08 октября 2014
Ой, как приятно, что ко мне обратились:-) Спасибо! Я тоже мечтаю прочитать эту книгу!!! Просто не знала о ней до просмотра фильма:-) Ещё руки не дошли купить! Отзывы о ней читала. Все в восторге.

mama_maksa• 08 октября 2014
Сегодня же заеду в магазин за книгой!
автор Наивка • 08 октября 2014
Ответ дляmama_maksa
Olvia*• 08 октября 2014
Фильм смотрела на прошлой неделе. Наревелась так, что экрана не видела
фильм сильный, цените каждый день жизни.