Сижу на стуле• 11 октября 2014

В кого дітки хворіли свинкою, скільки часу не можна купатись?

Забула в лікаря запитати.
В малого вона проходить без ускладнення, температури немає, набряк також вже зійшов, але зараз десь тільки 4й день, а він весь цей час так скакав, вже щось попахує((
Запыхалась• 11 октября 2014
Ополосните душем,температуры нет?

автор Сижу на стуле • 11 октября 2014
Ответ дляЗапыхалась
Ополосните душем,температуры нет?
Немає і не було. Набряк зійшов ще вчора.
автор Сижу на стуле • 11 октября 2014
Може це взагалі була не свинка? А то набряк був ли 2 дні, на 3й вже пройшов.
НеКонец-Света• 11 октября 2014
Ответ дляСижу на стуле
прививку делали?
Запыхалась• 11 октября 2014
Ответ дляСижу на стуле
У моего вообще думали свинка,оказалось восполение,слюнных желез,был отек один день всего
автор Сижу на стуле • 11 октября 2014
Ответ дляНеКонец-Света
прививку делали?
Не робили, йому не можна прививки робити.
автор Сижу на стуле • 11 октября 2014
Ответ дляЗапыхалась
Та лікарка також казала, що може і не свинка, але все ж перестраховуємось, на вулицю не ходимо.
Запыхалась• 11 октября 2014
Ответ дляСижу на стуле
У мене еще было подозрение,что это может быть реакция на глюкозу,у нас ацетон был два дня потом отек