Фокус-Покус• 04 февраля 2013
Ерго-рюкзачок. Порадьте де і який краще купити
Підкажіть, будь ласка, який вибрати ерго-рюкзачок для переноски малюка?
Якщо Ви користувались, то яким саме?
Якої марки?
Де краще купити? Може хтось продає свій в ідеальному стані (наприклад, майже не користувались), то з радістю розгляну вашу пропозицію)
А так цікавлять відгуки про ерго.
Буду дуже вдячна!
Якщо Ви користувались, то яким саме?
Якої марки?
А так цікавлять відгуки про ерго.
Буду дуже вдячна!
Dudkatanya• 04 февраля 2013
Я за Понье- очень удобный, недорогой, пользовались с 3 мес, и я носила, и папа:) Здесь на сайте много предложений.
Фокус-Покус
• 04 февраля 2013
Ответ дляМастерица
Годувати можна.Шлейки трохи послабляла,мала трошки спускалася вниз,так і кормилася.
о, це класно)
https://www.kidstaff.com.ua/tema-558023.html у меня вот такой, тоже фирмы Pognae
лучшего ничего пока не встречала!!!!!!!!! довольна на 100% малой кушал цицю находясь внутри рюкзака, усыпал и спал тоже там. спина у меня не устает в нем, и карапузу даже в зимнем комбезе очень удобно! можно использовать до 3 лет!
удачи Вам!
Фокус-Покус
• 04 февраля 2013
всім дякую за інформацію!
Вже майже визначилась, що буду брати Поньє))
А не підкажете, дивлюсь в тій темі, що це Пд. Корея. Це оригінальні Поньє?
Аноним• 04 февраля 2013
извините за вклинивание,но тоже интересует эта тема.Я почему то думала что сейчас самая удобная и незаменимая вещь-слинг шарф.Или эрго лучше?Кто разбирается,буду благодарна за разъяснение
Ответ дляRiki_tiki_tavi
всім дякую за інформацію!
меня продавец сразу предупредил что под понье, но когда купила за 660грн не пожалела-и упаковка фирменная, и каждый шовчик и крепление-ну все на 100 баллов!
Фокус-Покус
• 04 февраля 2013
Ок, помоніторю, значить ще трошки ринок)
xelakarma, класне фото :)
І рюкзачок, а Ваша дівчинка-рукодільниця є на кідстафі?
***************
я шарф приміряла з першою донечкою, щось не дуже мені вдалось його опанувати. Думала, з малюком вийде, але мені здається , що з рюкзачком ми швидше подружимось, принаймні, він мені більше надії на це вселяє)))
xelakarma, класне фото :)
***************
Ответ дляRiki_tiki_tavi
xelakarma, класне фото :)
***************
xelakarma, класне фото :)
***************
на кидстафе не знаю. я унее через контакт заказывала. а до этого на сайте мамочек общались.
могу дать ссылку на В контакте, если Вы там есть.
Фокус-Покус
• 04 февраля 2013
Та от я і думаю , чи дотримується вона всіх вимог при пошитті?
Аноним• 04 февраля 2013
Ответ дляАноним
Летом жарко... мотать долго... Поньку на бёдра одела, малыша к себе одной рукой прижала, шлейки одела и - красота!
Купила здесь на кидстафе у девочки, за 350 грн, не нарадуюсь. вот тема с её объявлением https://www.kidstaff.com.ua/tema-4178715.html. Если надо могу фотки сделать. Есть и коробка и сертификатик внутри.