ШапкаУшанка• 02 ноября 2014
Яку фірму взяти колготків ?
Купляла постійно від нексту але зараз дитині 4 буде ,а в садок треба ,там дуже холодно (
В нексті на такий вік немає..які вибрати ,щоб були якісні
ШапкаУшанка
• 02 ноября 2014
цікавить фірма F&F термоколготи ,ніколи не брала таких,але тут є багато .які вони по якості
ШапкаУшанка
• 02 ноября 2014
Ответ дляStrawberry1
Очень нравятся Bross
дорогі ?скільки виходить пара
p4elka 252 Позняки• 02 ноября 2014
Я давно остановилась на Шарманте и цена и качество на высоте, отлично тянутся, не садятся, красивые и долго носятся
Бабулька• 02 ноября 2014
Мені Bross Не подобаються, бо швидко кошлатяться.
Краще Ревон, Гатта чи Вола.
Хоча, в останній раз взяла нашу Дюну, то поякості теж непогана.
Краще Ревон, Гатта чи Вола.
ШапкаУшанка
• 02 ноября 2014
Ответ дляБабулька
Краще Ревон, Гатта чи Вола.
в нас ревон вже 85 грн пара
а я хочу взяти 3 пари ,це вийде дуже дорого(
Та никада в жизни• 02 ноября 2014
Брала Бросс вообще не поравились, быстро покашлатились, уродство получилось(( Взяла Вола, ооо это другое дело, не кашлатятся и расцветки брала темные тоже для мальчика)))