А_Шо_Такое• 06 ноября 2014
Укрпочта
Девочки можно ли отправить посылку не на адрес проживания получателя, а именно на адрес отделения почты?
РокерША• 06 ноября 2014
можна, просто вказати ще ’ До запитання’ . Ще похвалю пошту, посилочки тепер йдуть швидше, з Києва отримала на наступний день після відправлення(область інша)
РокерША• 06 ноября 2014
Ответ дляЗастряла
ні,обов*язково потрібна вулиця))
так, вказуйте адресу віділення і номер відділення, своє прізвище і До запитання
Под пытками• 06 ноября 2014
Я указывала до востребования, посылка приходила
Ф.И.О
До востребования
Город
Индекс отделения на котором хотите забирать
Ф.И.О
До востребования
Город