ПесиКот• 13 ноября 2014

Як ви плануєте свята

На день народження дитини ви купуєте святкову атрибутику в вигляді ковпачків на голову, дудочок, одноразового кортонного посуду з мультяшками і т. п.??? А на новий рік для себе і дітей купили б таке, чи щось подібне, як на фото?
Результат:
вже голосів: 46
28 (60.87%) Не витрачаю гроші на подібну дурницю.
6 (13.04%) І на день народження і на новий рік купую
5 (10.87%) Завжди влаштовую день народження яскравий з подібною атрибутикою
4 (8.7%) Купую такі речі лише на святкування різних свят в школі чи дитячому садочку
2 (4.35%) Люблю маскаради - і для себе і для дітей...
1 (2.17%) Цей новий рік планую святкувати в великій компанії, то не проти прикупити щось веселе
bazyuk83• 13 ноября 2014
купувала два рази, дітям то на дві хвилини, потім викидають
тепер не купую
amelie_p• 13 ноября 2014
Удалено администрацией...
автор ПесиКот • 13 ноября 2014
ще варіанти