ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 18 ноября 2014
Дівчата де достойні чоловіки?
У мене чи осіння депресія,не знаю якось на душі((((плакати хочу. Річ в тому що як 2 роки розлучена,про це ні яким чином не шкодую. Не моя людина. Дякую йому,за сина . Ці роки присвятила собі і сину.Але на даному етапі життя замислилася,що хочу надійного,впевненого в собі,коханого і щоб для сина був гарним другом. І щось ніяк((( І на вроду симпатична,слідкую за собою,коштів не жалію на себе. Працюю(жіночий колектив),садок,магазин,дитячі заклади,перукарня ,магазин ці місця де буваю. стараюся не зациклюватися,але. хочу кохати і бути коханою...
Мона Лиза• 18 ноября 2014
Ответ дляГороховая
Треба чоловичий колектив!
вид А до Я
У меня как-раз такой коллектив. И ухажеров вроде хватает, и ребята вроде есть не-плохие... А вот не Ё-кает, хоть тресни! Мне 30. Муж погиб, деток у нас не было. Так и живу одна.