нам 2 тижні цієї ночі донечка майже не спала щось корчиться крекче і тужиться спить 15 хв і знову все по кругу ...кормлю я її груддю але на ніч докормлюю смєсями так вона краще спить...В мене до вас питання як ви думаєте те що я не можу сходити в туалет(по бальшому)вже 4 дні може вплинути на дитину??
natashaandora• 19 ноября 2014
в принципе и мой сыночек в 2-3 недели начал плохо спать..запоры,газики начались.это почти у всех малюток так.у нас это продолжалось до 3.5 мес.не переживайте.но все же посоветуйтесь с врачем!
вона хоче спати позіхає,очі дуже червоні і плаче тужиться....мені просто цікаво може хтось знає чи те що я не хожу в туалет може так діяти на дитинку..