Christiart• 20 ноября 2014

Девочки, помогите правильно перевести на украинский язык!)

Помогите перевести правильным литературным языком))

1.Если мы не пойдём, кто-нибудь другой прочтёт надпись на камне и найдёт счастье.
2. Одна такая собака в Лондоне спасла 12 детей, её звали Боб.
3. Они думали, что машина далеко, влезли на насыпь и пошли через рельсы.
4. Голая степь, ни деревца ни кустика по дороге. Только кончилась степь, вошла дорога промеж двух гор в ущелье.
Моя Наташа• 20 ноября 2014
1.Якщо ми не підемо, хто-небудь інший прочитає напис на камені і знайде щастя.
2. Одна така собака в Лондоні врятувала 12 дітей, її звали Боб.
3. Вони думали, що машина далеко, влізли на насип і пішли через рейки.
4. Гола степ, ні деревця ні кущика по дорозі. Тільки скінчилася степ, увійшла дорога проміж двох гір в ущелині.

Sozonta• 20 ноября 2014
Ответ дляМоя Наташа
а может ’голий степ, скінчився степ’ т.е в мужском роде?
Nata28000000• 20 ноября 2014
Ответ дляМоя Наташа
Голий степ, ні деревця ні кущика по дорозі. Тільки скінчився степ, увійшла дорога проміж двох гір в ущелині. Степ - чоловічого роду.
Elenushka• 20 ноября 2014
Только собака в украинском языке мужского рода! ’Один такий собака....’
bunnik• 20 ноября 2014
да в мужском степ и не собака, а пес мабуть краще
iolanta88• 20 ноября 2014
Якщо ми підемо,то хтось інший прочитає напис на кемені і віднайде щасття.
Один такий пес в Лондоні спас 12 дітей,його звали Боб.
Вони вважали що авто далеко,ступили на насип,та пішли рейками.
Голий степ,ні деревинки ні кущика на дорозі.Тільки скінчився степ,дорога пішла поміж гір в ущелину.

Не знаю или правильно
девочка Томочка• 20 ноября 2014
1.Якщо ми не підемо,хто-небудь інший прочитає напис на камені і здобуде щастя.
2.Один такий собака у Лондоні врятувала 12 дітей,її звали Боб
3.Вони гадади,що машина далеко,влізли на насип та пішли через рейки
4.Голий степ,ні дерева нв кущика при дорозі.Тільки скінчився степ,увійшла дорога поміж гір до урвища
sestra ksenia• 20 ноября 2014
Ответ дляSozonta
+100000 мужской род
liliyaya• 20 ноября 2014
в конце думаю ’в ущілля’

девочка Томочка• 20 ноября 2014
2.врятував замість врятувала
Alena.i• 20 ноября 2014
2. Один такий пес у Лондоні врятував 12 дітей, його звали Боб
4. Голий степ, ні деревця, ні кущика по дорозі. Тільки но скінчився степ, почалася дорога між двох гір в ущелині
Віруся• 20 ноября 2014
Мої зауваження до запропонованих варіантів:
1. не хто-небудь, а хтось - це різні займенники з різними відтінками
2. один пес..., його звали - пес чол. роду;
3. на насип не влізли, а залізли (влазять у щось)
4. ущелина, ущілля немає такого слова, урвище - інше слово
тільки-но - через дефіс
liliyaya• 20 ноября 2014
как это нету? ви шо
Віруся• 20 ноября 2014
Ответ дляliliyaya
как это нету? ви шо
Я нічого) Подивіться у словнику, якщо не вірите