Допоможіть, розібратися. Купляю товар продавеуь пише :
" Значит одна кити заколка 20 грн и кити резинка маленькая с салат резинкой 20 грн ,+10 грн укрпочта)к оплате 52 грн с 1%комисси"
Причому тут 2 грн. не розберусь Сума 50 грн. + 1 % = 50 грн. 5 коп все і то не факт що на таку малу суму буде навіть ці 5 коп. комісії.
Може є ще якісь приховані комісії?????
Leskova0716• 29 ноября 2014
10 грн укрпоштою за резинки?...
мда... там максимум 5-6 грн буде.. а продавець безсовісний ще й липову комісію написав(((
Ответ дляLeskova0716
10 грн укрпоштою за резинки?...
сама в шоці скільки купляю ще такого не чула, навіть замовляти не хочется,
тому що розумію якщо я заплачу 50 грн, 50 коп з цим 1 % вона всеодно причепется що я не доплатила 1,50.
Ответ дляElen-82
Ищите другого продавца, брать 10 грн за резинку с заколкой, да еще и комиссию в 2 грн требовать? Там максимум 6 грн доставка будет, а процент там 25 копеек, вообще-то (0,5%).
Я сама думала заказним листом пришле за 5 грн.!!!! Дорогі резинки виходять!
Leskova0716• 29 ноября 2014
Ответ дляellada-85
Відмовилась я від цієї покупки, пошукаю когось іншого!
і правильно зробили)))