ameli25• 30 ноября 2014

мабуть грип прийшов...

Дівчата..просто ужас.у мене 3 день темпер.38-38,5. Болять мязи тіло.. І темпер нічим не збивається..
автор ameli25 • 30 ноября 2014
у пятницю прийшла з роботи, уже з 37.5, а до вечора було 38.5
нічого не болить : ні горло ні насмарку зовсім просто страшна ломота тіла, мязи, і темпратура....
нині уже 3 день - нічим не збивається, була лікар, каже - грипую....

автор ameli25 • 30 ноября 2014
зараз прийняла німесил щоб трошки зняти біль у ногах, дуже ’крутять’ от чуть легше стало...
автор ameli25 • 30 ноября 2014
а ще дівчата мене посипало... незнаю навіть і що думати, спочатку шия, груди, живіт, а нині ноги....
лікар подзвонила і каже що може бути краснуха.....
віруси мутують, і я могла хапанути 2 раз...
я собі навіть повірити не можу.
або на новирин така висипка??
що скажетея??

аналізи здати не моєжу бо темпер не падає, тим більше вихідні, у лікарню не хочу їхати бо привезу цілий букет, ради одних аналізів