Девальвация• 07 декабря 2014

Акція від Еко

Купляла приправи від Еко і вирішили з чоловіком прийняти участь(розігравали путівку на 2 у Карпати і млинки для спецій).Відправили їм,чекали на розіграш.У розіграші ми стали переможцями млинку,але в умовах акції Еко мав відправити лист роз`яснення.Дівчатка,що ви думаєте? У листі написано,що з часу об`яви переможців і підтвердження є всього місяць.
Нам вони лист відправили,рівно через півтора місяці.Навіть на конверті вибита дата надсилання.Стала дивитись попередні акції там в розіграші призів одне й те саме прізвище.Мені не жалко купити собі самій такого млинка,просто Еко такі жлоби і навіть говорити не хочеться.Хотіла щось їм написати,а потім подумала навіщо мені вони потрібні.Просто тепер не буду купляти хню продукцію
После 18• 07 декабря 2014
а я хотела поучавствовать в розыграше Дольче. а там.. и стикеры сохрани, и чеки предоставь, а потом еще и отправь копии паспорта вех страниц. как -то стремно стало... лежат эти стикеры в коробочке.ждут...
автор Девальвация • 07 декабря 2014
так відправляли обгортки разом з чеком.А потрібно було відправити лист роз`яснення і копію паспорта