Летчица• 09 декабря 2014
Як визначити місцезнаходженнятелефона по номеру?
Дитина загубила телефон.Хтось знайшов тому що скидують наші дзвінки,можна визначити місце перебування телефона за номером хоча б приблизно?
Пульт от линолеума• 09 декабря 2014
Обратиться с заявлением в милицию, они подключают службу моб. оператора и те с точностью до квартиры в доме определят. Но платно! А если это айфон, то и сами найдёте, но лучше тоже через милицию. Но если выбросят карточку_ тогда уже никак.
Летчица
• 09 декабря 2014
А є такі люди,хто зараз зможе визначіити місце перебування телефона за номером? (звісно за винагороду.)Бо підозрюю що телефон у якоїсь дитини з класу щоб обійтись без міліції