Выручалка• 10 декабря 2014
Чому немає статей, чому жінка не хоче робити мін.т з психологічної точки зору?
Чоловік засипає мене різними статями про користь сексу, мінєту і т.д.(((
Заколупав! Коли пояснюю, що я втомлена і мені потрібно більше ласки, турботи, навіть не чує. Кажу, допоможи мені з дітьми, щоб я могла скоріше з хатніми справами справитись і потім нічого на голові не висіло. От тоді будь ласка...
Так ні, приходить, коли діти вже сплять, ніфіга його не гребе. Ще замість мене завести, ляже і мені блін заводь його! Сама би полежала...
Коли зустрічались сексом займались кожен день по кілька разів. Після одруження щось стільки притирань між нами було, недомовок. Перестав піклуватись про мене, як раніше((( Образа мене дусить, від того і не хочеться близькості...
Коли була вагітна, мені було погано дуже, він все рівно вимагав сексу, я себе заставляла, дура... В кінцевому результаті, як відрізало, хоч секс просто обожнювала...
Що робити? Як з ним говорити, щоб почув мене?
Може хтось читав статі, які не мужики писали)))
Тушь для2го класса• 10 декабря 2014
Ответ дляpollyteika
жити без кохання, а не без сексуальної втіхи.
Для здоров’я все ж таки потрібна сексуальна втіха, а для психіки - мабуть, справді більше кохання. Просто в мене все в одному))
Выручалка
• 10 декабря 2014
Ответ дляБритоножка
автор, а вы вообще чувственная женщина?
с ним обсуждали как вам приятно и где ?
Пристрасна була до весілля. Кажу, поки ми зустрічались, секс був казковий! І оральні ласки приносили неземне задоволення. Але тоді була якась турбота одне про одного. Він дзвонив питався чи я поїла, як почуваюсь, ніжно називав, якось тулився, просто гладив. Мені хотілось скрізь і всюди, і завжди була готова на експерименти.
А зараз... ляснув по дупі, і я вже маю потекти...
Зубная фея• 10 декабря 2014
а мені взагалі зараз теми по секс дуже подобаються ))) В інших сварки, майдауни, путінососи і т.д. А тут все гуд, ніхто не свариться. Вчора до півночі ржала, коли читала тему про мінет і про 13-сантиметрового вонючку
Выручалка
• 10 декабря 2014
Ответ дляТушь для2го класса
Коли мені буде психологічно комфортно і спокійно, то і фізичні втіхи будуть в радість.
Выручалка
• 10 декабря 2014
Ответ дляЗубная фея
А, так))) Пам’ятаю))) Теж читала
gloriya8305• 10 декабря 2014
Ответ дляЗубная фея
блин, вы мой фаворит по юмору, к что и такое тут было?
Зубная фея• 10 декабря 2014
Ответ дляgloriya8305
було сьогодні вночі . зараз пошукаю )))
Зубная фея• 10 декабря 2014
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-738432
ось вона писала:
Мне вообще это занятие не нравится по причине того что муж вонючка,член 13 см,волос тьма и при этом всем он конючит потоянно-возьми его,он вкусный.НУ ТАК САМ И БЕРИ ЕГО,ПРИДУРОК.ФУ!!!!
ось вона писала:
Тушь для2го класса• 10 декабря 2014
Це зрозуміло. Але ваша вичікувально-вимоглива позиція ’буде упадання біля мене -буде секс’ все одно не ефективна! У чоловіків теж є подібна позиція, тільки звучить інакше ’Ти не даєш - дають інші, при чому класно’. Тому займати таку принципову вимогливу позицію не варто. Тут не обійтися без поступок, але мудрих поступок. Так, щоб чоловік побачив, ні, ВІДЧУВ, прямий взаємозв’язок між походом до ресторану і класним сексом, наприклад
gloriya8305• 10 декабря 2014
Ответ дляЗубная фея
ось вона писала:
нужно убегать, позже поситаю, спасибо, может то Троллоло было
Зубная фея• 10 декабря 2014
Ответ дляgloriya8305
може й трололо, але коли я читала пости в тій темі, то в мене був отвал башкі
gloriya8305• 10 декабря 2014
Ответ дляЗубная фея
спасибо, на досуге прочту