Налитое яблочко• 15 декабря 2014

Липосакция кто делал?

Одна знакомая говорила боль адская после процедуры кто что знает?:)))
ГейСюда• 15 декабря 2014
я не делала, но хотела бы очень

автор Налитое яблочко • 15 декабря 2014
Прочитала что есть какая то лазерная липосакция
Море Счастья• 15 декабря 2014
Моя подруга делала,только паралельно была еще и операция подтяжка груди на имплантах с частичной редукцией одной железы.Говорила,что было очень тяжело дней 10,ни сесть,ни встать,ни лечь.....
автор Налитое яблочко • 15 декабря 2014
Ответ дляМоре Счастья
ну а результат какой
Море Счастья• 15 декабря 2014
Ответ дляНалитое яблочко
ну а результат какой
Результат хороший.Но она еще и на правильное питание перешла. Брюки стала покупать на 2 размера меньше (Был 42 сейчас 38)
Ogilvi• 17 декабря 2014
Я робила ліпосакцію в жовтні-в мене був післяпологовий живіт-саме жир внизу живота який нікуди не дівається((зробили мені ліпосакцію під міцевою анестезією-на все години 2 може до 3ох з малюванням зон.Боляче анестезія-тому що шприцом-все обколюється-птім нічого не відчуваєш0відсоса 2 л жиру -бееее...носила стягуючі шорти місяць-десь 6 тижнів синці гематоми..але уе того ваотує-я тепер вдягаю спокійно джинст на розмір менші в платтях немаю носити коректуючу білизну і тп
робила в кліеіці на Бажовав хірурга Олексишин-всім задоволена-особливо результатом та ціною
єдине-знайте це довгий процес-через місяць ще нічого не було ясно..лиш потім кколи спав набряк і пішли гематоми..успіхів!-в приват можу дати тел хірурга
Обійшлося 10500гр