У нас на работе предложили желающим помочь, делюсь информацией, может кто захочет помочь.
Шановні колеги! На сьогодні дітям-сиротам, які перебувають у зоні ΑΤΟ або вивезені звідти, дуже потрібні одяг та взуття (діти від 0 до 16 років), можна б/в, але у хорошому стані, чисті, без дірок, а також канцтовари, предмети особистої гігієни (в т.ч. підгузки, туалетний папір, зубні щітки та паста, мило, шампунь і т.д.), побутова хімія, продукти харчування (які відмінно перенесуть транспортування і зможуть довго зберігатися), товари господарського призначення (цвяхи, лампочки, інструменти і т.д., тому що багато чого відновлюють «своїми силами»).
Наголошуємо, що ситуація складна. Будемо раді будь-якій допомозі. Книжки та іграшки теж стануть у нагоді. Величезне прохання м´які іграшки передавати тільки в чистому вигляді!
Все це можете відправити як самостійно, так і принести в ДП «УІПВ» - збір проводить Бабенко Тетяна Михайлівна (тел.: 70-31, каб. 212). Уся допомога буде відсортована і відправлена в «Сонячний світ».
Незабаром День Святого Миколая, Новий Рік, Різдво, і всі дітки чекають подарунків і чудес! У нас з вами є унікальна можливість стати «чарівниками або феями» і зробити подарунок дитині-сироті. А ще - ваша дитина може сама виготовити вітальну листівку і подарувати трішки душевного тепла тому, кому його дуже не вистачає!!!
Керівник Благодійної організації «Сонячний світ» - Трофимов Микола Олексійович, тел.: 098-824-83-17.