Коварная Зая• 16 декабря 2014
Який розмір ДЕМАР купити?
Дитині рочок, починає ходити. Хочу купити взуття Демар, але не знаю який розмір. У нас довжина стєльки 11 см, а найменший розмір демар 20-21, пишуть, що це 14 см. Виходить вони на нас великі будуть, бо треба на 1,5 см більші брать. Чи є взагалі на таку маленьку ніжку взуття? Хочу Демари, але боюсь будуть великі. Хто знає чи є аналог Демар, але з меншими розмірами?
Жерица ночи• 16 декабря 2014
Не по темі, вибачте, але напишу...
Не купуйте дитині Демари, тим більше яка тільки починає ходити, вони не фіксують і не тримають ніжку, лікарі всі проти цих чобітків(( Правда...
Коварная Зая
• 16 декабря 2014
Ответ дляЖерица ночи
Не по темі, вибачте, але напишу...
А які тоді брати підкажіть?
Капитанша• 17 декабря 2014
Мы с Демаров начинали р.22 помню,были чуть велики, но в таком возрасте ребенок всеравно не будет в них бегать,ножки всегда теплые были,потом, их хватило на вторую зиму. Сейчас точно такие носим но уже 26 размер. Ими остаемся довольны. Главное не брать высокую модель,они будут не удобны,прямо под колено. У нас самая низкая модель,а сверху комбезик.
Сливочная пенка• 17 декабря 2014
Ответ дляnatali-11.
Вот у нас такие,если Вам еще интерестно))
а у нас такие розовые летает в них, вам самый маленький надо 20-21
Капитанша• 17 декабря 2014
Нет не будут,с запасиком,но он не будет мешать. Они очень удобны и легкие))
Коварная Зая
• 17 декабря 2014
Ответ дляnatali-11.
на 3см більші? у нас 11 см це в колготках і носочку.