Незнакомлюся• 19 декабря 2014
Хто отримав на Миколая Furby boom є запитання
Скажіть на які телефони скачували програмку?Нам він щось не йде ,незнаю в чому причина..
ВІн говорить постійно одне і те саме,як з ним спілкуватись ?Нічого не можу зрозуміти(
margaritatriguba• 19 декабря 2014
Ферби бум на русском или америкосик? Какой у вас телефон? На какой операционной системе?
Незнакомлюся
• 19 декабря 2014
Ответ дляmargaritatriguba
американський ,в мене телефон Infinix смартфон андроїд
Незнакомлюся
• 19 декабря 2014
в мене сильний телефон ,але прикро що сканувати він не в силі
margaritatriguba• 19 декабря 2014
сканер не обязателен, можно скачать через компьютер и установить на телефон
margaritatriguba• 19 декабря 2014
но чтоб скачать данную программу, установите прежде тунел бар, и поставьте страну сша, иначе ничего не выйдет
Незнакомлюся
• 19 декабря 2014
Ответ дляmargaritatriguba
програмку скачати на ноут а потім скинути на телефон правильно я зрозуміла?
Точная копия плова• 19 декабря 2014
Девочки, а правда что это бесполезна игрушка и интерес к ней быстро пропадает?
Незнакомлюся
• 19 декабря 2014
Ответ дляmargaritatriguba
Допоможіть мені будь ласка ,буду щиро вдячна
Тунел бар це що ?його скачувати треба?
margaritatriguba• 19 декабря 2014
Ответ дляТочная копия плова
не совсем , мне нравится и самой , но без приложения - не очень интересна
Незнакомлюся
• 19 декабря 2014
Ответ дляmargaritatriguba
це скачатиTunnel Bear на телефон чи на ноут?З плеймаркету скачати можна?
Незнакомлюся
• 19 декабря 2014
Ответ дляmargaritatriguba
Tunnel Bear скачати на телефон чи на ноут скажіть будь ласка?
margaritatriguba• 19 декабря 2014
скачать на ноутбук, потом включаете страну сша и потом качаете ферби бум
Незнакомлюся
• 19 декабря 2014
Ответ дляmargaritatriguba
ферби бум теж на ноут качати?
А скидати на телефон куди саме?
Незнакомлюся
• 19 декабря 2014
Ответ дляmargaritatriguba
це будь який чи треба саме той що ви скинути ?
там питає на що качати ...
margaritatriguba• 19 декабря 2014
тогда не знаю чем помочь, скачайте обычное приложение ферби напрямую с андроида, попробуйте потянет ли ваш телефон его
Незнакомлюся
• 19 декабря 2014
Ответ дляmargaritatriguba
він його тягне..