19 декабря 2014

Девочки, вопрос по скринингу первого триместра

Девочки, сделала скрининг первого триместра+антитела на цитомегаловирус, токсоплазмоз и хламидиоз. Так вот нету у меня только хламидиоза, а остальные 2 заразы есть... Почитала в интернете - так там такие страсти пишут, вот не знаю, что и думать... К врачу записана аж на четверг... Кто с таким сталкивался?
показать весь текст
Tasha.Kasya 19 декабря 2014
Ответ для120-120-120 (не худею)
у мене просто така історія була, не у вагітність, покусали нас кліщі і знайомий захворів на хворобу Лайма - були зовнішні ознаки. ми поздавали аналізи на антитіла і у мене і доньки були позитивні показники на антитіла на активну форму. Так от ніхто з усіх світил інфекціоністів не брався нас лікувати, тому що показник антитіл дуже нечітко передає інформацію про наявність інфекції в крові на даний момент. За кордоном на такі хвороби роблять аналізи не на антитіла, а інші.

Тобто інформація на рівні: Да, ви колись хворіли цією інфекцією. Але чи ви вже позбулися неї чи ні - то вже нікому не відомо. Хочете антиіотиками про всяк випадок пролікуватися? а дія на дитину?

втім, це мо позиція, не обов’язково її всім розділяти.
Так не понимаю, чего не хотели лечить-то... Возможно, из-за Вашей позиции о ненужности самого анализа и, соответственно, влекущего за собой лечения, а?
120-120-120 (не худею) 19 декабря 2014
От я робила 2 рази для динаміки, обидва рази були і Г і М в наявності, М стояли на місці практично, Г збільшувалися. Таке може бути і при інфекції і після видужання. Бо антитіла М ще присутні в крові довгенько після видужання, коли інфекції вже нема.

Я не на скринінгах виявила хворобу, а з власної ініциативи. Я тоді ще не знала, що антитіла нічого не доведуть без зовнішніх ознак інфекції. Як і більшість думала, що аналіз показовий. Лише потім почала копатися в інформації.
120-120-120 (не худею) 19 декабря 2014
Ответ дляTasha.Kasya
Так не понимаю, чего не хотели лечить-то... Возможно, из-за Вашей позиции о ненужности самого анализа и, соответственно, влекущего за собой лечения, а?
Не було зовнішніх ознак хвороби, тому не було причин ставити діагноз хвороба Лайма.
Tasha.Kasya 19 декабря 2014
Ответ для120-120-120 (не худею)
От я робила 2 рази для динаміки, обидва рази були і Г і М в наявності, М стояли на місці практично, Г збільшувалися. Таке може бути і при інфекції і після видужання. Бо антитіла М ще присутні в крові довгенько після видужання, коли інфекції вже нема.

Я не на скринінгах виявила хворобу, а з власної ініциативи. Я тоді ще не знала, що антитіла нічого не доведуть без зовнішніх ознак інфекції. Як і більшість думала, що аналіз показовий. Лише потім почала копатися в інформації.
Вы пеерпутали Антитила М и Г
Tasha.Kasya 19 декабря 2014
перепутали*
120-120-120 (не худею) 19 декабря 2014
ну чого ж я переплутала? зберігаються після зникнення інфекції і М і Г, кров їх спродукувала, вони не одразу ак зникають. Просто люди чують про Г і думають, що лише вони зберігаються, що не відповідє дійсності.

ну ладно, всі з моєю думкою вже ознайомилися.
Гореотума 19 декабря 2014
Ответ для120-120-120 (не худею)
ну чого ж я переплутала? зберігаються після зникнення інфекції і М і Г, кров їх спродукувала, вони не одразу ак зникають. Просто люди чують про Г і думають, що лише вони зберігаються, що не відповідє дійсності.

ну ладно, всі з моєю думкою вже ознайомилися.
Самая опасная ситуация, это когда IgM обнаружены, а IgG нет. Это значит первичное недавнее заражение. Вот эту ситуация и надо исключить, сдавая анализы на ТОРЧ. Но если вы уже сдавали раньше, и знаете что IgG у Вас присутствуют, не имеет смысла сдавать этот же анализ при следующей беременности. Только IgM - для подстраховки, но если у Вас есть IgG ко всем заболеваниям, тогда риски не так велики, потому что вторичное заражение не так опасно для плода. И лечить такое заболевание без внешних проявлений и без осложнения протекания беременности - не всегда целесообразно. Вот примерно так)