20 декабря 2014

Підкажіть, який в мене розмір.

Дівчата, рятуйте. Реально, після пологів не знаю. До була дуже худенька, все велике було, носила S-ку, навіть XS, все що знаю.
Зараз M деякі речі підходять, деякі великі.
Але в цифрах взагалі не можу розібратися. Цікавлять всі варіанти - наш , європейський, американський.
Ось параметри)
Зріст 1,69.
Ширина плечей 43 см.
Обхват грудей 90 см.
Талія 82 см.
Бедра 100 см.
Зверху реально худенька, знизу стегна сильно поправилися.
Дякую за допомогу=)
показать весь текст
УраганнаЯ 20 декабря 2014
Ответ дляСкелет дыни
просто зверху я кістлява, руки, плечі, хоч і широкі худющі.

але по суті я зрозуміла, що треба орієнтуватися на М-Л, а там вже по замірах.
я думаю Л будет большое, я в Л вообще тону))
ПАЦАНКА О 20 декабря 2014
Ответ дляСкелет дыни
ну я вище писала, що замовляла на топсікреті польські речі, так на мене верх м був великий, а низ м - одні брючки супер, інші висіли. а тут шось нарила, так трохи в шоці була)))) що Л-ка)
але в мене нема цілі худішою здаватися) виглядаю досить гармонійно) просто коли висить теж не люблю. хочеться щоб все було з голочки)))
Угадать с размером в интернет-покупках -великая удача))
автор Скелет дыни 20 декабря 2014
Ответ дляУраганнаЯ
я думаю Л будет большое, я в Л вообще тону))
і знизу теж вам завелике?
ПАЦАНКА О 20 декабря 2014
Ответ дляСкелет дыни
просто зверху я кістлява, руки, плечі, хоч і широкі худющі.

але по суті я зрозуміла, що треба орієнтуватися на М-Л, а там вже по замірах.
У меня так же,верх чаще всего ношу М
автор Скелет дыни 20 декабря 2014
Ответ дляПАЦАНКА О
Угадать с размером в интернет-покупках -великая удача))
та я вже це зрозуміла) треба свою фірму шукати і постійно там купувати, певно.
бо теж, до прикладу пригадала, брала мамі американьску фліску Л-ку - на ній не зійшлося, мені якраз. а футболочки С-ки всі у мене. тут треба над кожною покупкою шаманити і молитися)))))