21 декабря 2014

В когось банальна,побутова сварка ставала причиною розлучення ?

Посварились з чоловіком,тиждень не розмовляємо.Образливих слів не звучало,ніхто нікого не посилав,просто сказала,що мене не влаштовує - в спокійному тоні,він на мене викричався,забрався з дому.Зараз приходить тільки ночувати,нічого не їсть.
Він добре знає,що я переживаю,а це не дуже добре на мому 31 тижні вагітності.Відчуваю,що ситуація усугубляється і може закінчитись погано ...
В кого така побутова сварка переростала в розлучення ?
показать весь текст
Sjuzy 21 декабря 2014
Проблема не в грошах абсолютно. Абстрагуйтесь від своїх проблем.
ГЛЮкоза 21 декабря 2014
Ответ дляАнгел-предохранитель
а возможно и профукаешь лучшие. и будешь доживать с 30-ю кошками
лучше с кошками, чем с каким-то нахалом, в котором ты не уверенна и который может тебя обозвать в любой момент без причины.
Sjuzy 21 декабря 2014
Ответ дляГЛЮкоза
Вы о себе? знаете, время показало, что дурак он , а не я) не судите - да несудимы будете.
возможно.
автор Тумба-юмба 21 декабря 2014
Ответ дляSjuzy
Автор мені здається до всі ваші проблеми це наслідок.
Знаєте,десь приблизно півтора року тому в нас випадково мова зайшла про зради,коханок і коханців ... Він сказав - розумієш,життя то дуже складна річ і все може статись,але я хочу щоб ти знала одне,навіть якщо я й когось матиму - ти для мне будеш єдиною та найкращою,жінкою номер 1,бо ти моя дружина і ми з тобою багато чого пережили разом.Мене тоді чуть не вивернуло від тих слів ((
Sjuzy 21 декабря 2014
Ответ дляТумба-юмба
Не сиджу на шиї з самого початку наших стосунків.І зараз повністю нас годую та одягаю.Він всі свої гроші витрачає на будівництво.Крім того він добре знає,що в мами я єдина донька,а з мамою я в прекрасних стосунках - мама житлом і матеріально забезпечена і забере мене до себе навіть з 5 дітьми.
квартира чия?
ГЛЮкоза 21 декабря 2014
Ответ дляSjuzy
возможно.
точно.
автор Тумба-юмба 21 декабря 2014
Ответ дляSjuzy
квартира чия?
Та в якій ми зараз живемо - його.
Sjuzy 21 декабря 2014
Ответ дляТумба-юмба
Та в якій ми зараз живемо - його.
то зле. Але не катастрофа. Як на мене в вашому випадку розмови не допоможуть. Йому щоб прийти до теми треба влаштувати холодний душ
Sjuzy 21 декабря 2014
Ответ дляТумба-юмба
Знаєте,десь приблизно півтора року тому в нас випадково мова зайшла про зради,коханок і коханців ... Він сказав - розумієш,життя то дуже складна річ і все може статись,але я хочу щоб ти знала одне,навіть якщо я й когось матиму - ти для мне будеш єдиною та найкращою,жінкою номер 1,бо ти моя дружина і ми з тобою багато чого пережили разом.Мене тоді чуть не вивернуло від тих слів ((
ну цим треба скористатися і поставити його на місце. Але тут треба бути рішучою і йти до кінця. Коли побачить що ви налаштовані дуже, побоіться. Хоча з його характером може наломати дров. І взнайте чи є коханка.
автор Тумба-юмба 21 декабря 2014
Ответ дляSjuzy
то зле. Але не катастрофа. Як на мене в вашому випадку розмови не допоможуть. Йому щоб прийти до теми треба влаштувати холодний душ
Не біда,я маю куди піти і він добре знає,що його квартира для мене не аргумент.Холодний душ не влаштовуватиму в свому стані,бо то й мене зечепить,а зараз головне мій спокій і здоровя майбутньої малечі.
автор Тумба-юмба 21 декабря 2014
Ответ дляSjuzy
ну цим треба скористатися і поставити його на місце. Але тут треба бути рішучою і йти до кінця. Коли побачить що ви налаштовані дуже, побоіться. Хоча з його характером може наломати дров. І взнайте чи є коханка.
Не побоїться,Ви його не знаєте.Навіть якщо наше розлучення принесе йому масу страждань - він цього не покаже і розлучиться.
Sjuzy 21 декабря 2014
Ответ дляГЛЮкоза
точно.
життя дуже довге, 7 років дуже мало. В кожного свої принципи.
Sjuzy 21 декабря 2014
Ответ дляТумба-юмба
Не побоїться,Ви його не знаєте.Навіть якщо наше розлучення принесе йому масу страждань - він цього не покаже і розлучиться.
ото зле. Я знаю таких((( по тому що ви писали так воно і виходить.
Sjuzy 21 декабря 2014
Ответ дляТумба-юмба
Не біда,я маю куди піти і він добре знає,що його квартира для мене не аргумент.Холодний душ не влаштовуватиму в свому стані,бо то й мене зечепить,а зараз головне мій спокій і здоровя майбутньої малечі.
тимчасово заспокойтеся, думайте про дитину в відсторонено спостерігайте. Удачі вам. Такий тип чоловіків я не можу витримувати довго . З ними тільки хитрити і по доброму. Терпіння вам
Семена рукколы 21 декабря 2014
Ответ дляТумба-юмба
Так і думаю зробити,якщо не розрулиться найближчим часом.Але не хочу маму нагружати,бо вона зараз в курсі ситуації і дуже болісно то переживає,таке враження,що переймається більше мого,але я теж вже не витримую з ним в одній квартирі і втакій складній психологічній атмосфері.
Ну, відїзд можна мотивувати бажанням побути з рідними, бо коли народиться дитинка Ви не зможете так часто до них їздити.
автор Тумба-юмба 21 декабря 2014
Ответ дляSjuzy
тимчасово заспокойтеся, думайте про дитину в відсторонено спостерігайте. Удачі вам. Такий тип чоловіків я не можу витримувати довго . З ними тільки хитрити і по доброму. Терпіння вам
Ага,гладити за шерстю ).Дістав.Дякую Вам за підтримку.
автор Тумба-юмба 21 декабря 2014
Ответ дляСемена рукколы
Ну, відїзд можна мотивувати бажанням побути з рідними, бо коли народиться дитинка Ви не зможете так часто до них їздити.
я не збираюсь нічим мотивувати,тим більше мама буває в нас майже щоденно і це не мотив.Якщо я піду,то він знатиме чого насправді я пішла.
Sjuzy 21 декабря 2014
Ответ дляТумба-юмба
Ага,гладити за шерстю ).Дістав.Дякую Вам за підтримку.
так. І багато сексу))) це вже після родів)))
автор Тумба-юмба 21 декабря 2014
Ответ дляSjuzy
так. І багато сексу))) це вже після родів)))
Не хочу сексу я з ним тепер ((.Хоч сексу у нас багато і він завжди класний був і коханець він дуже ніжний та уважний - завжди,через що не можу допустити коханку...
Sjuzy 21 декабря 2014
Напевно на даному этапі сама адекватна відповідь, включити ігнор на його негатив. Негативу не проявляти, на його прохання по доброму відгукуватись і спостерігати. Максимально заробляйте собі бали, а він нехай робить помилки. Потім це вам пригодиться. Народіть дитину.
автор Тумба-юмба 21 декабря 2014
Ответ дляSjuzy
Напевно на даному этапі сама адекватна відповідь, включити ігнор на його негатив. Негативу не проявляти, на його прохання по доброму відгукуватись і спостерігати. Максимально заробляйте собі бали, а він нехай робить помилки. Потім це вам пригодиться. Народіть дитину.
Так і буде.
ulke 21 декабря 2014
Ответ дляТумба-юмба
Ви навіть не уявляєте рівень егоїзму,плекання своїх псіхів і принципів.Це з категорії людей - є моя думка і не правильна ! Навіть якщо щось загрожуватиме мому життю і життю нашої дитини - він не переступить через своє ЕГОі не піде на примирення.
Зачем же за такого выходить и ребенка ему рожать, если в итоге он и пальцем ради вас не пошевелит?
автор Тумба-юмба 21 декабря 2014
Ответ дляulke
Зачем же за такого выходить и ребенка ему рожать, если в итоге он и пальцем ради вас не пошевелит?
Коли в нього нема цих *припадків* як я кажу, - він чудовий батько та чоловік,але ото буває перемикає і в результаті натикаєшся на цю стіну абсолютного нерозуміння.
Блондинка в Законе 21 декабря 2014
Автор, у меня 1 в 1 ситуация схожа с вашей. Только я не беременна, ребенку 1,4 года. Вот просто 100%-е попадание, такой же муж. Поругались в понедельник, я дня через 3 подошла к нему, думала помириться (ну вот такой у меня дибильный характер: не могу жить в напряге с теми, кто мне дорог, лучше переступлю через себя, но помирюсь даже тогда, когда считаю себя правой). В итоге он сказал, что не готов мириться и когда будет готов - даст мне знать (на самом деле все это было сказано весьма эмоционально). Вот до сих пор тишина.... А у меня уже перегорело, ТАКООООЕ спокойствие на душе... реально забила на него, будь что будет, вплоть до развода. А ссора-то бытовая, из-за мелочи.
Но вам, конечно, сложней, вы в положении.
Берегите себя, пожалуйста, и не давайте унижать.
Я в своё время профукала эти первые вестники, а теперь за то время, что в декрете, уже услышала, что я, оказывается ’сижу на шее’ ’курица тупая’ ’с.ка’, посылал он меня несколько раз по разным адресам.... стыдно сказать даже...
автор Тумба-юмба 21 декабря 2014
Ответ дляБлондинка в Законе
Автор, у меня 1 в 1 ситуация схожа с вашей. Только я не беременна, ребенку 1,4 года. Вот просто 100%-е попадание, такой же муж. Поругались в понедельник, я дня через 3 подошла к нему, думала помириться (ну вот такой у меня дибильный характер: не могу жить в напряге с теми, кто мне дорог, лучше переступлю через себя, но помирюсь даже тогда, когда считаю себя правой). В итоге он сказал, что не готов мириться и когда будет готов - даст мне знать (на самом деле все это было сказано весьма эмоционально). Вот до сих пор тишина.... А у меня уже перегорело, ТАКООООЕ спокойствие на душе... реально забила на него, будь что будет, вплоть до развода. А ссора-то бытовая, из-за мелочи.
Но вам, конечно, сложней, вы в положении.
Берегите себя, пожалуйста, и не давайте унижать.
Я в своё время профукала эти первые вестники, а теперь за то время, что в декрете, уже услышала, что я, оказывается ’сижу на шее’ ’курица тупая’ ’с.ка’, посылал он меня несколько раз по разным адресам.... стыдно сказать даже...
Мій мене жодного разу не називав образливими словами,до цього ще не дійшло і думаю не дійде.
Блондинка в Законе 21 декабря 2014
Ответ дляТумба-юмба
Мій мене жодного разу не називав образливими словами,до цього ще не дійшло і думаю не дійде.
ну, хоть этим он себя не унизил, не упал в грязь лицом.